Kurtlar Vadisi'nin efsanesiydi! Bu fotoğrafını herkes bilmez - Son Dakika

Kurtlar Vadisi'nin efsanesiydi! Bu fotoğrafını herkes bilmez

8 gün önce

17 yıl önce ekranlarda fırtınalar estiren ve efsane haline gelen fenomen dizi Kurtlar Vadisi'nin çekimlerine ait fotoğrafları sizi o yıllara götürecek... İşte diziden çoğumuzun unuttuğu sahnelerin çekim arkası görüntüleri...

1
15 Ocak 2003'te Show TV ekranlarında yayın hayatına başlayan dizi yayınlandığı saatlerde ülkede adeta hayat duruyordu.
2
Yapılan işler duruyor herkes programını dizinin yayın saatine göre ayarlıyordu. Ve binler televizyonlara yani Kurtlar Vadisi'ne kitleniyordu.
3
Dünya dizi tarihinin ilklerinden biri de bu dizi için yaşandı. Dizide ölen karakter 'Süleyman Çakır'ın gıyabi cenaze namazı bile kılındı.
4
Hadi gelin Depophotos arşivinden derlenen fotoğraflarla sizleri Kurtlar Vadisi'nin 2003 yılındaki çekimlerine ait o günlere götürelim..
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Cerrahpaşalı Metin'e maskesi yapılırken...
17
Süleyman Çakır ve Polat Alemdar'ın baş düşmanlarından biri olan Tombalacı Mehmet'in hafızalara kazınan sahnesi... Doğrusu akıllara zarardı

18
19
İşte Türk televizyon tarihinde bir ilkin yaşandığı ve ardından gelen "Yok artık" dedirten gelişmelerin başlangıcı sayılan o sahne
20
Kurtlar Vadisi'nin ilk sezonunda başrol konumunda yer alan Oktay Kaynarca'nın canlandırdığı Süleyman Çakır karakteri herkes tarafından çok sevildi. Süleyman Çakır karakteri büyük bir hayran kitlesi oluşturdu.

21

Süleyman Çakır, Cerrahpaşalı Halit tarafından pusuya düşürülerek öldürülmüştür. Süleyman Çakır dizide 43. bölümde vurulmuş ve 45. bölümde öldüğü ilan edilmiştir. Can dostu Polat Alemdar Çakır'ın ölümünün ardından Halit'i ve altı mafya babasını bir gecede öldürerek onun intikamını almıştır.

22
Ölümü olumsuz tepki alan Çakır karakteri diziden çıktıktan sonra diziyi seyretmeyi bırakmışlardı. Hatta, Süleyman Çakır'ın gıyabında cenaze namazı kılınmış, gazetelere vefat ilanı verilmiş ve de mevlit okutulmuştu.
23
24
25
26

Haber Yayın Tarihi: 15.01.2020 12:39 

YORUMLAR (5)


Diğer Galeriler

Cani anneden kan donduran itiraf! 3 çocuğunu ninniler eşliğinde boğarak öldürdü Isırdığını 10 dakikada öldürüyor! Yangın ve selin vurduğu Avustralya'da katil örümcek alarmı Ramo'nun yosun gözlü güzeli Fatoş, Instagram pozlarıyla büyülüyor! 25 saniye sallandı, 601 can aldı! İşte Türkiye'nin yaşadığı en büyük depremler İmdat çağrısına cevap veren bikini modeli polis memuru vurularak öldürüldü

Son Dakika Haberleri