Son Dakika Haberleri: Kurtulmuş'a İkinci Şok

Kurtulmuş'a İkinci Şok

10 yıl önce

1
Sp Genel Başkanı Numan Kurtulmuş Bursa'da da Protesto Edildi
2
Partisinin il teşkilatı tarafından Sukaypark'ta düzenlenen iftar yemeğine katılan SP Genel Başkanı Numan Kurtulmuş, iftar yemeğinin ardından bir konuşma yaptı. Kürsüden partililere seslenen Kurtulmuş'un konuşmasının sonlarında partili olduğu öğrenilen bir kişi 'Mücahit Erbakan' sloganı atmaya başladı.
3
Bunun üzerine polis ve partililer tarafından yaka paça dışarı çıkartılan SP'li, polis minibüsüne bindirilerek uzaklaştırıldı. Bu sırada Sukaypark'ın dışında bekleyen yaklaşık 40 kişilik grupta "Mücahit Erbakan" sloganları atarak, içeri girmek istediler. Yoğun güvenlik önlemi alan çevik kuvvet ekipleri buna izin vermezken, grubu bir bölümünü polis otobüsüne bindirerek, diğer bölümünü ise ekiplerin nezaretinde bölgeden uzaklaştırdılar.
4


SP Genel Başkanı Numan Kurtulmuş, protestolar ile ilgili gazetecilerin sorduğu soruya ise "konuşma yaptığım sırada neler olduğunu göremedim, bilmiyorum. Bilseydim yorum yapardım" dedi.


5
Kurtulmuş, grubun dağılmasının ardından Sukaypark'tan ayrılarak, İstanbul'a hareket etti.
6
7
8
9Haber Yayın Tarihi: 23.08.2010 08:50 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Asistan öğretmenden skandal! 2 öğrencisine uyuşturucu verip üçlü ilişkiye girdi Esra Erol'un yıllar önceki hali görenleri şoke etti! Efsane dizide figüranlık yapmış Tam paketi bir ev parası! İşte rende tasarımlı Apple Mac Pro ve özellikleri 'Doğal gaz faturası fazla geldi' diyenler dikkat! İşte süper tasarruf önerileri Hastanede kaptı, bir anda vücudunu yemeye başladı!