Kurtuluşu mucize! Kaybolan yaşlı kadın ormandan gelen sesle bulundu - Son Dakika

Kurtuluşu mucize! Kaybolan yaşlı kadın ormandan gelen sesle bulundu

02.03.2021 10:10

Brezilya'da yaşayan Dona Geralda isimli yaşlı kadın, ormanlık alanda yürüyüş yaparken kuyuya düştü. Kaybolduğu saatler sonra anlaşılan yaşlı kadının komşuları morgları aradı ancak sonuç alamadı. Ormanda arama çalışmasına başlayan ekip duyduğu çığlıkla mucize kurtuluşa şahit oldu.

1
Yaşlı kadın Curvelo'nun dışında, ağaçlık bir alanda bir kuyuya düştü. Hiç kimse yardım çığlıklarını duymadı, kaybolduğu saatler sonra anlaşılabildi.
2
Komşuları yerel hastaneleri kontrol etti, morglardaki cansız bedenleri soruşturdu ancak hiçbir sonuç alınamadı. Sonra Dona Geralda'yı aramaya karar verdiler.

3
Küçük gruplara bölünerek ormanın içine girdiler, 10 dakika sonra ekipten birinin bağırmasına yanıt geldi. Kurtarma ekibinde yer alanlardan biri, gazetecilere konuştu: "Bilinci açıktı ancak oraya nasıl geldiğini anlatamıyordu. Ona nasıl kurtulduğunu sordum ve 'Yağmur suyu içtim' diyeret yanıtladı. Aksi mümkün değildi."

4
Brezilya medyasının özel yayınlarla ekrana getirdiği kurtulma hikayesi 'mucize' olarak tanımlanırken, yaşlı kadının diyabet hastası olduğu bildiriliyor.

5
Dona Geralda'nın sekiz gün boyunca yaklaşık üç metrelik bir kuyuda nasıl sıkıştığı gizemini korurken, yaşlık kadın bir itfaiyeci tarafından delikten çıkarılabildi.
6
Yakındaki bir hastaneye götürülen yaşlı kadını kontrol eden doktorlar, durumunun iyi olduğunu söylüyor. Dr. Karina Rocha, "O gayet iyi durumda, herkes Dona'nın iyileşmesinden memnun" ifadesini kullandı.
7
Muayenede herhangi bir kırık, yaralanma veya ciddi bir travma bulunmadı. Yaşlı kadının komşuları, Dona'nın hasta bakıcı olarak çalıştığını ve sabah işe gitmeyince kaybolduğunun anlaşıldığını söyledi.
8

YORUMLAR
500

Son Dakika Kurtuluşu mucize! Kaybolan yaşlı kadın ormandan gelen sesle bulundu - Son Dakika


Advertisement