Son Dakika Haberleri: "Kürtüm diye dışlandım" paylaşımı yapıp, intihar etmişti! Ailesinden açıklama geldi

"Kürtüm diye dışlandım" paylaşımı yapıp, intihar etmişti! Ailesinden açıklama geldi

26 gün önce

“Kürt olduğum için dışlandım." paylaşımı yaptıktan sonra yüksekten atlayarak intihar eden İstanbul Havalimanı'nda İGA'ya bağlı bir güvenlik personeli İbrahim'in intihar sebebi hakkında İstanbul Emniyet Müdürlüğü ve İbrahim'in ailesinden gelen farklı açıklamalar kafaları karıştırdı.

1
İstanbul Havalimanı'nda İGA'ya bağlı güvenlik personeli İbrahim Layık, terminal içerisinde "Kürt olduğum için dışlandım diyerek " yüksekten atlayarak intihar etmişti.
2
Ağır yaralanan Layık, kaldırıldığı hastanede kurtarılamadı.
3
Layık'ın ölüm raporunda ise "şüpheli ölüm" olduğu belirtildi. Layık'ın ailesi tarafından kiralanan bir otobüs ile cenazesinin sabah saatlerinde Mardin'in Nusaybin ilçesine doğru yola çıkarılacağı ve ailenin de aynı araçla geleceği öğrenildi. Layık'ın cenazesinin yarın toprağa verilmesi bekleniyor.
4
Sosyal medyada birçok tartışmaya yol açan olay hakkında Emniyet Müdürlüğü açıklamada bulundu.
5
Emniyet Müdürlüğü: Evlilik teklifi reddedildi!
Emniyet Müdürlüğü: Evlilik teklifi reddedildi!
İstanbul Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, "Güvenlik görevlisi İbrahim Layık'ın aynı iş yerinde çalışan arkadaşına evlenme teklif ettiği ancak reddedildiği bunun üzerine iş yerinden ayrıldığına dair istifa dilekçesi yazıp imzaladıktan sonra intihar ettiği anlaşılmıştır." denildi.
6
Kardeşi de aynı havalimanında çalışıyor!
Kardeşi de aynı havalimanında çalışıyor!
Yaklaşık 20 ay önce Atatürk Havalimanı'nda çalışmaya başlayan Layık'ın taşıma işlemi ardından İstanbul 3'üncü Havalimanı'nda işine devam ettiği ve kardeşi Ali Layık'ın da aynı havalimanında bagaj yükleme işinde çalıştığı belirtildi.
7
İş çıkışı olaydan önce verilmiş, telefonu sıfırlanmış!
İş çıkışı olaydan önce verilmiş, telefonu sıfırlanmış!
Layık'ın ölümünün şüpheli olduğu konusunda ısrarcı olan ailesi, olayın tüm yönleri ile araştırılmasını istediklerini söyledi. Ağabey Ömer Layık, kardeşinin ölümünün ardından kamuoyunda çıkan "Sevdiği kadının kendisini Kürt olduğu için reddettiği" yönündeki iddialarla ilgili "Kardeşim bu şekilde intihar edecek biri değil. Biz halen olayın şüpheli olduğunda ısrarcıyız" dedi. Kardeşinin bağlı olduğu şirketin şu ana kadar kendilerine herhangi bir bilgi vermediğini kaydeden ağabey Layık, "Aldığımız bilgiye göre kardeşimin iş çıkışı olaydan önce verilmiş. Yine telefonu sıfırlanmış. Bu nedenle de bize göre bu şüpheli bir ölümdür" diye ekledi.
8
9


Haber Yayın Tarihi: 19.06.2019 10:53 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Fotoğraftaki sakin köy, şimdilerde turistlerin en uğrak noktası! Ünlü oyuncu yat turunda eşini öpücüklere boğdu! Nükhet Duru'nun çıplak küvet pozu, sosyal medyayı salladı! İşte Türk magazin tarihinin tozlu raflarından kareler Bir zamanların en ateşli yıldızıydı, şimdi gören tanıyamıyor! Soğuk algınlığına iyi geliyor, cinsel güce güç katıyor! İşte mesir macununun faydaları