Kusurları Sayesinde Dünyayı Peşinde Koşturan 10 Model - Son Dakika

Kusurları Sayesinde Dünyayı Peşinde Koşturan 10 Model

26.03.2017 09:28

Moda dünyası artık kusursuz güzelliğe savaş açan modelleri sahipleniyor. İşte ‘kusurlu' güzellikleriyle ünlenen dünyanın en popüler modelleri...

1
Liza Ostanina
Liza Ostanina

Bir modellik ajansından teklif aldığında buna inanmadığını, çünkü kendini hiçbir zaman güzel bulmadığını anlatan Rus model, 15 yaşındayken Japonya'ya modellik yapmaya gitti. Şimdilerde de dünyanın moda başkentlerinde podyumlarda yürümeye devam ediyor.

2
Laura O'Grady
Laura OGrady

Çocukluğunda onu ağlatan kepçe kulakları akıllarda yer edinen bir model haline gelmesine katkı sağladı. Hiçbir zaman kulaklarına estetik müdahale düşünmediğini söyleyen O'Grady, kusurunu avantaja çevirmeyi başaranlardan.

3
Issa Lish
Issa Lish

Yarı Meksikalı yarı Japon olan Lish; kemikli ve androjen yüz hatlarıyla ünlendi. Sanat tarihi üzerine eğitim alan model, heykeltıraş olmak istediyse de hayat ona bambaşka bir yol çizdi. Modellik yapan Lish, sıra dışı Instagram hesabıyla da popüler.

4
Lindsey Wixson

Lindsey Wixson</p><p>

Dünyanın en başarılı ve gelecek vaat eden modellerinden biri olarak görülen Wixson, küçük ağzı, üçgen dudakları, aralık dişleriyle çocuksu bir görünüme sahip. Bu özellikleri onu diğer modellerden ayırmaya yetiyor.

5
Molly Bair

Molly Bair</p><p>

Görüntüsünün onu meşhur edeceğini hiçbir zaman düşünmeyen Amerikalı Bair, büyük kulakları, birbirine mesafeli gözleriyle akıllarda yer edinen bir model haline geldi. Kusurlu hatlarıyla meşhur olan Bair; Prada, Dior ve Chanel gibi markalar için podyumda yürüyor.

6
Iekeliene Stange

Iekeliene Stange</p><p>

Stange, modellik seçmelerinde jüri üyelerini sivri burnu, çıkık elmacık kemikleri ve çekik gözleri sayesinde kazandığı aristokratik duruşuyla etkiledi ve ünlü bir model haline geldi.

7
Esmeralda Seay-Reynolds

Esmeralda Seay-Reynolds</p><p>

Üniversitedeyken herkesin ona "Model misin? Boyun çok uzun" demesiyle moda dünyasında şansını deneyen Reynolds; Vogue, Dolce& Gabbana ve Yves Saint Laurent için modellik yapıyor.

8
Alek Wek
Alek Wek

Çocukken ailesi Sudan'dan Avrupa'ya kaçmak zorunda kalan Wek, Londra'da bir modellik ajansı tarafından keşfedildi ve şimdi başarılı bir top model olarak çalışmaya devam ediyor.

9
Cierra Skye

Cierra Skye</p><p>

Oval yüzü, görünmeyen kaşları ve küçük burnuyla Rönesans karakterlerine benzetilen Skye, modelliğin yanı sıra edebiyatla da ilgileniyor; düz yazı ve şiir yazıyor.

10
Daphne Groeneveld

Daphne Groeneveld</p><p>

Dior Addict parfümünün reklam yüzü olan Groeneveld, aynı zamanda Calvin Klein, Dior, Miu Miu, Gucci ve Prada için de modellik yapıyor. 2011 yılında Marie Claire Moda Ödülleri'nde "En İyi Alman Model" seçildi.

Son Dakika Kusurları Sayesinde Dünyayı Peşinde Koşturan 10 Model - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Tiktok'ta en çok para kazanan fenomenler belli oldu Küçük Gelin'in Zehra'sı öyle bir değişti ki! Gören bakmaya doyamıyor Ormanda pusuya yatıp yaklaşanı öldürüyorlar! İşte dünyanın en izole kabilesi: Sentinelese Aldatılan kadının intikam şeklini duyan küçük dilini yuttu! Kestiği cinsel organı klozete atıp sifonu çekti 18'ine girer girmez soyundu, 6 saat içinde rekor kırdı