Son Dakika Haberleri: Kusurlarından Utanmayan Kadınlar, Görenleri Büyüledi!

Kusurlarından Utanmayan Kadınlar, Görenleri Büyüledi!

2 ay önce

Vücudumuzdaki yaraların birer kusurdan ziyade, bizi biz yapan detaylar olduğunu kanıtlamak isteyen İngiliz fotoğrafçı Sophie Mayanne, "Yara İzlerinin Arkasında" isimli projesiyle, yaralarını seven kadınları fotoğrafladı.

1
Güzellik Yeni Bir Boyut Kazanıyor
Güzellik Yeni Bir Boyut Kazanıyor
Son dönemlerde kadınları bedenleriyle barışmaya davet eden akımlar, kadınların kendilerini en doğal halleriyle sevmelerini amaçlıyor. İngiliz fotoğrafçı Sophie Mayenne de, 'Behind The Scars' adlı fotoğraf projesiyle dayatılan bu güzellik algısını yıkmaya çalışanlardan...
2
''Bizi farklı kılan, vücudumuzdaki izlerimiz!''
Bizi farklı kılan, vücudumuzdaki izlerimiz!
Sophie, Beden olumlama hareketinin devamı niteliğinde olan projesi için, ''Fotoğrafçı olarak her zaman doğal olana ilgiliydim. Bizi farklı kılan vücudumuzdaki izlerimiz diye düşünüyorum. Projeye ilk başladığımda bir kişide bile olsa fark oluşturabilirsem, başarılı oldum diyordum. Proje büyüdükçe, daha fazla insana ulaşacağını ve olumlu bir etki yapmaya devam etmesini umuyorum'' şeklinde konuştu.
3
Proje Beğeni Topladı
Proje Beğeni Topladı
Kadınların aynaya baktığında daha mutlu hissetmesini ve üzerilerindeki toplumsal kalıpların yükünü hafifletmeyi amaçlayan proje, şimdiden birçok insanın takdirini kazandı.
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Sahanda Yumurtanın İçine 1 Küp Buz Atınca Bakın Ne Oluyor! Rusya Meclisinden Dünyayı Ayağa Kaldıran Kareler Bella Hadid, Kırmızı Elbisesiyle Roma'yı Salladı! Birçok Kişinin Hayali! Kişi Başı 584 Dolara Mal Oluyor 408 Kiloluk Gencin Korktuğu Başına Geldi! 30 Yaşını Göremeden Hayatını Kaybetti