Kusursuz Katiller - Son Dakika

Kusursuz Katiller

7 yıl önce

En ölümcül hayvanların başında gelen; yılanlar.

1
Yılanlar gerek vahşi doğada, gerekse insanlar arasında en korkulan ve ölümcül görülen hayvanların başında gelir.
2
Sinsi bakışları, tekinsiz hareketleri, ne zaman, nerede, ne yapacağı kestirilemeyen bu ölüm makinelerini ürkütücü yapan da, bu belirsiz hareketleri.
3
Gezegenin en sessiz ve en korkulan avcıları olan yılanlar, hiç tahmin edemeyeceğiniz bir anda yıldırım hızıyla saldırır.
4
Gizli silahları ve şaşırtıcı yetenekleri avlarına ikinci bir şans tanımaz.
5
Kimisi avını boğarak öldürürken, bir diğeri avının vücuduna onu saniyeler içinde felç edebilecek, hatta öldürebilecek zehri zerk eder.
6
Holywood filmlerine defalarca konu olmuş vahşi doğanın bu 'profesyonel suikastçiler'i esrarları alemi dahada esrarengiz hale getiren yegane şeylerdendir.
7
Tüm bu saldırı taktikleri ve donanım, yılanları üstün birer avcı haline getirir, ve 'Kusursuz Katiller' sıfatını sonuna kadar hak ederler.
8
9
10
11
12
13
14
15

Haber Yayın Tarihi: 09.05.2013 02:41 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Dikkat günlük hayatımızda sıkça kullandığımız bu nesneler ölümcül koronavirüse yol açabilir! İdlib'de şehit düşen Kayserili Ali Taşöz'ün 'canım anam' paylaşımı yürekleri dağladı Göçmenler gece yarısı yollara düştü! İşte sınırdan manzaralar Şehit haberleri ciğerimizi yaktı! İşte ünlülerin İdlib şehitleri için attığı tweetler New York ile New Jersey'deki camilerde eller, İdlib şehitleri ve Mehmetçiğe dua için kalktı!