Küvette çıplak poz veren dizi oyuncusu, mahrem yerlerini arkadaşına köpükle kapattırdı - Son Dakika

Küvette çıplak poz veren dizi oyuncusu, mahrem yerlerini arkadaşına köpükle kapattırdı

13.06.2020 15:46

24 yaşındaki İngiliz televizyon yıldızı ve dizi oyuncusu Chloe Ferry, küvette çıplak fotoğraf çekmek için, bir arkadaşının yardımı ile vücudunun özel yerlerini köpükle kapattığı anların videosunu paylaştı.

1
İngiliz TV yıldızı Chloe Ferry, sosyal medya paylaşımlarında sınır tanımıyor. Klip çekmek için küvete çırılçıplak uzanan Ferry, vücudunun özel yerlerini arkadaşına köpükle kapattırdı. Ünlü isim bu anların videosunu Instagram hesabından paylaştı.
2
Chloe ve arkadaşının çekim sırasında kendi aralarında sessizce konuşup gülüştüğü görüldü. Arkadaşı gülmemek için kendi tutmaya çalışırken, Chole ise yüzünü telefonun selfie moduna aldı.

3
Erkek olan bir kişi tarafından çekilen klip, yayınlandıktan hemen sonra yorum ve beğeni yağmuruna tutuldu.
4
Bazı takipçileri Chloe'ye dünyaca ünlü şov yıldızı Kim Kardashian'a çok benzediğini söylediler.
5
Chloe, geçen ay da paylaştığı açık bir fotoğrafını "Kim sırtımı keselemek istiyor?" başlığı ile paylaşınca 3 milyondan fazla olan takipçileri arasında büyük heyecan uyandırmıştı.

6
24 yaşındaki oyuncuya bazı takipçileri "Senin ayak parmaklarına mesaj yapmak istiyorum." gibi tuhaf yorumlar geldi.
7
8
9
10
11

Son Dakika Küvette çıplak poz veren dizi oyuncusu, mahrem yerlerini arkadaşına köpükle kapattırdı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (10)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Nefise Karatay'la çıplak pozlarından pişman olan Mali'den bir itiraf daha: Kandırıldık Beklenmedik kaza! Ivanka Trump sörf tahtasıyla oğlunun yüzüne çarptı Yalanlasalar da kameralardan kaçamadılar! Sibel Can ve Emir Sarıgül aşkı belgelendi Bayram paylaşımları art arda geldi! Tarkan ve Cem Yılmaz'ın pozlarına beğeni yağıyor Takipçilerinin bayramını bornozlu pozuyla kutlayan Fahriye Evcen eleştirilerin hedefi oldu
Advertisement