Küvette çıplak poz veren dizi oyuncusu, mahrem yerlerini arkadaşına köpükle kapattırdı - Son Dakika

Küvette çıplak poz veren dizi oyuncusu, mahrem yerlerini arkadaşına köpükle kapattırdı

24 yaşındaki İngiliz televizyon yıldızı ve dizi oyuncusu Chloe Ferry, küvette çıplak fotoğraf çekmek için, bir arkadaşının yardımı ile vücudunun özel yerlerini köpükle kapattığı anların videosunu paylaştı.

1
İngiliz TV yıldızı Chloe Ferry, sosyal medya paylaşımlarında sınır tanımıyor. Klip çekmek için küvete çırılçıplak uzanan Ferry, vücudunun özel yerlerini arkadaşına köpükle kapattırdı. Ünlü isim bu anların videosunu Instagram hesabından paylaştı.
2
Chloe ve arkadaşının çekim sırasında kendi aralarında sessizce konuşup gülüştüğü görüldü. Arkadaşı gülmemek için kendi tutmaya çalışırken, Chole ise yüzünü telefonun selfie moduna aldı.

3
Erkek olan bir kişi tarafından çekilen klip, yayınlandıktan hemen sonra yorum ve beğeni yağmuruna tutuldu.
4
Bazı takipçileri Chloe'ye dünyaca ünlü şov yıldızı Kim Kardashian'a çok benzediğini söylediler.
5
Chloe, geçen ay da paylaştığı açık bir fotoğrafını "Kim sırtımı keselemek istiyor?" başlığı ile paylaşınca 3 milyondan fazla olan takipçileri arasında büyük heyecan uyandırmıştı.

6
24 yaşındaki oyuncuya bazı takipçileri "Senin ayak parmaklarına mesaj yapmak istiyorum." gibi tuhaf yorumlar geldi.
7
8
9
10
11

YORUMLAR (10)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Ünlü YouTuber'ın acı sonu! Bebeğini kucağına alamadan öldü Kimse ne olduğunu açıklayamadı! 3 kız öğrenicinin çektiği selfie'deki detay kan dondurdu Yetişkin film yıldızı Kendra Lust, James Rodriguez'in doğum gününü sosyal medyadan kutladı: Umarım beğenmişsindir Üzerine sinek konan yemeği çöpe atın! Önce kusup sonra yiyorlar Bikinili dansıyla olay olan Merve, şimdi de sütyensiz paylaşımıyla yürek hoplattı