Kuyudan ütüsüne su doldururken yıldırım çarpan Sharon Stone, yerden havalanıp buzdolabına çarptı - Son Dakika

Kuyudan ütüsüne su doldururken yıldırım çarpan Sharon Stone, yerden havalanıp buzdolabına çarptı

21.06.2020 12:14

Bir döneme damgasını vuran Temel İçgüdü'nün yıldız oyuncusu Sharon Stone, ütüsüne kuyudan su doldururken kendisine yıldırım çarptı. Ünlü oyuncu, çarpmanın etkisiyle yerden havalanıp mutfağın diğer ucundaki buzdolabına çarptı.

1
Kısa süre önce Brett Goldstein'in "Films To Be Buried With" isimli podcast'ine katılan oyuncu, evindeki kuyuyu kullanırken gerçekleşen garip kaza hakkında konuştu.
2
62 yaşındaki Stone, "Beni yıldırım çarptı. Vay canına. Bu gerçekten çarpıcıydı. Evdeydim, kendi kuyumuz vardı. Ütüye su dolduruyordum ve bir elim tulumbanın üzerindeydi. Kuyuya yıldırım düştü ve sudan elektrik akımı yayıldı."
3
Yaşadığı olayın inanılmaz olduğunun altını çizen 62 yaşındaki oyuncu, "Yerden havalandım, mutfağın diğer ucuna savruldum ve buzdolabına çarptım."

4
Neyse ki annesi, oyuncu buzdolabına çarptıktan sonra gelip yardım edebildi.
5
Stone sözlerini şöyle sürdürdü: Annem orada ayakta duruyordu ve yüzüme birkaç kez vurdu ve beni kendime getirdi.
6
"O kadar değişik bir durumdaydım ki nasıl tarif edeceğimi bilmiyorum. Hayret verici biçimde parlaktı ve (annem) hızla arabaya bindirip hastaneye götürdü. EKG (elektrokardiyogram) sadece vücudumdaki elektriği gösteriyordu. Bu çok çılgıncaydı."

Son Dakika Kuyudan ütüsüne su doldururken yıldırım çarpan Sharon Stone, yerden havalanıp buzdolabına çarptı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (9)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Nefise Karatay'la çıplak pozlarından pişman olan Mali'den bir itiraf daha: Kandırıldık Beklenmedik kaza! Ivanka Trump sörf tahtasıyla oğlunun yüzüne çarptı Yalanlasalar da kameralardan kaçamadılar! Sibel Can ve Emir Sarıgül aşkı belgelendi Bayram paylaşımları art arda geldi! Tarkan ve Cem Yılmaz'ın pozlarına beğeni yağıyor Takipçilerinin bayramını bornozlu pozuyla kutlayan Fahriye Evcen eleştirilerin hedefi oldu
Advertisement