Kuzey Koreli Askerlerin Günlük Hayatından Kareler - Son Dakika

Kuzey Koreli Askerlerin Günlük Hayatından Kareler

24.10.2017 10:27

Kuzey Kore'yi ziyaret eden bir turist, ülkenin doğusundaki bir askeri bölgeyi fotoğrafladı. Karelerde, ülke lideri Kim Jong-Un'un askerlerinin günlük yaşamına dair çarpıcı detaylar bulunuyor...

1
İsminin açıklanmasını istemeyen bir turist, Kuzey Kore'nin doğusunda bulunan Kungang Dağı ve Wonsan şehrini ziyaret etti. Ülkesini ziyeret eden kişilerin fotoğraf ve video çekmesine ilişkin ciddi kısıtlamaları bulunan Kuzey Kore'de, askeri bölgeyi fotoğraflayan kişi, ordu mensuplarının günlük yaşamı ile ilgili çarpıcı detayları ortaya koydu.

2
Konuyla ilgili olarak, “Karşıma çıkan turist rehberleri özgür düşünceli insanlardı. Daha önce internette yetkililer tarafından turist fotoğraflarının her gün denetleyip sildiklerini okumuştum. Bu yüzden iki hafıza kartı girişi olan bir fotoğraf makinesi satın aldım. Fakat kimse benim fotoğraflarıma bakmadı” açıklamasını yaptı.

3
"Ziyaret ettiğim bölgelerde fotoğraflarımda gördüğünüzden daha fazla asker asker bulunmuyordu ve hiçbiri savaş hazırlığında gibi görünmüyordu."

"Sivil alanlarda da elbette askerler bulunuyordu, fakat hepsi sadece "kılavuzluk"yapmak için oradaydı."

"Sivil alanlarda da elbette askerler bulunuyordu, fakat hepsi sadece "kılavuzluk"yapmak için oradaydı."

4
Kuzey Koreli askerler, askeri botlarını ve çoraplarını çıkarıyor ve bir kamyonun gölgesinde uyuyor...

5
Odunla çalışan kamyon (Bu kömür kamyonları şuan tedavülde yok) ve kamyonun tepesinde yatan bir asker...

6
Topuklu ayakkabı giyen üniformalı asker...

7
Bir çift asker yol kenarında bağdaş kurup oturmuş, oyun oynuyor...

8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

Son Dakika Kuzey Koreli Askerlerin Günlük Hayatından Kareler - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Dekoltesi ayrı beline taktığı kemeri ayrı olay! Tiktoker kırmızı halıda pek cesurdu Hem güzel hem de yetenekli! 2021 Kainat Güzeli Meksikalı yazılım mühendisi Andrea Meza oldu David Beckham'dan Ümit Davala'ya! Çılgın saç stilleriyle futbol dünyasında fırtına gibi esen futbolcular Yardım fonundan 100 bin dolar çalan uyanık fenomeni lüks paylaşımları yakalattı Erkek hemşirenin tecavüzüne uğrayan kovid hastası kadın hayatını kaybetti
Advertisement