Son Dakika Haberleri: Kuzey Ve Güney'in Çapkınlık Gecesi

Kuzey Ve Güney'in Çapkınlık Gecesi

7 yıl önce

1
Kuzey ve Güney dizisi oyuncularından Kıvanç Tatlıtuğ , Buğra Gürsoy, Serhat Teoman ve oyuncu Kıvanç Kasabalı
yanlarındaki iki kadınla felekten bir gece çaldı.
2
Oyuncular önceki gece Galatasaray'da bulunan Tektekçi'de objektiflere takıldı
3
Uzun saatler mekandan ayrılmayan dörtlüden Kıvanç Tatlıtuğ ve Buğra Gülsoy'un yanlarındaki bayanlarla oldukça samimi oldukları dikkat çekti.
4
Evlilik iddialarıyla gündeme geldiği sevgilisi Azra Akın'ın ve boşanacakları yönünde sürekli haberleri çıkan Sedef Avcı'nın katılmadığı gecede iki Kıvanç mekan çıkışında gazetecilerin görüntü aldığını fark edince panik yaşadılar.
5
Kıvanç Tatlıtuğ, bir muhabiri yanına çağırıp fotoğraf olup olmadığını sordu ve ardından gece hayatını sevmediğini ekledi. Muhabirin ismini soran Tatlıtuğ “Adını öğrendim burdan fotoğraf çıkarsa sorumlusu sensin” şeklinde konuştu.

6
Geçtiğimiz aylarda Burcu Kara ile boşanmasıyla gündeme gelen Buğra Gülsoy, yeni sevgilisi ile ilk kez görüntülendi.
7
Shot barda Kuzey ve Güney oyuncularıyla eğlenceleri çıkışında görüntülenen Gülsoy, sevgilisiyle yan yana görüntü vermemek için çaba sarf etti
8
Kuzey ve Güney'de Burak Çatalcalı'yı canlandıran Serhat Teoman, durumu fark ederek Gülsoy'un yanındaki gizemli bayana taksiye kadar eşlik etti.

9
Gazetecilerin yanındaki bayanla ilgili sorularını yanıtsız bırakan oyuncu, ismini sır gibi sakladığı yeni sevgilisinin bulunduğu taksiye binerek mekandan ayrıldı.
10
11
12
13


Haber Yayın Tarihi: 14.11.2012 12:25 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Güzelliğiyle kendine hayran bırakan genç kızın mesleğini duyan kulaklarına inanamıyor! 2020'nin en iyi meslekleri belli oldu! İlk 2 herkesi şaşırttı Transfer döneminin yıldızları ve kullandıkları arabalar Nesli tükenmek üzereydi! Vatoz yerken görüntülendi Güzel oyuncudan olay itiraf: Oyunculuğum değil cinsel yönüm konuşuluyor