Kuzey Yıldızı dizisinin yakışıklı Kuzey'i bakın kiminle evli! Eşi de çok ünlü - Son Dakika

Kuzey Yıldızı dizisinin yakışıklı Kuzey'i bakın kiminle evli! Eşi de çok ünlü

30 gün önce

Kuzey Yıldızı dizisinde 'Kuzey Mollaoğlu' karakterine hayat veren ünlü oyuncu İsmail Demirci'nin eşi de kendisi gibi çok başarılı bir oyuncu.

1
Show TV'nin sevilen dizisi Kuzey Yıldızı'nda eşi tarafından terk edilen ve üç kızına tek başına bakmak zorunda kalan 'Kuzey Mollaoğlu' karakterini, seyirci şimdiden çok sevdi.
2
Dizide aşktan yana yüzü gülmeyen Demirci, kameralar ardında mutlu bir evlilik sürdürüyor.
3
İsmail Demirci, 14 Ekim 2017 tarihinde meslektaşı Hande Soral ile dünyaevine girdi.
4
Hande Soral, Vogue dergisine verdiği bir röportajda, ''Ben onu tanıdığım üçüncü günde 'Bu adamla evleneceğim' dedim ve bunu ona da söyledim. Çünkü evleneceğim insanı gördüğümde tanıyacağımı biliyordum ve İsmail o adamdı.'' diyerek eşine olan sevgisini dile getirmişti.
5
6
7
8
İşte ünlü çiftin Instagram paylaşımları...
İşte ünlü çiftin Instagram paylaşımları...
9
10
11
12
Ünlü çiftin tanışma öyküleri de bir hayli ilginç. Soral o anları, ''Bodrum'da tesadüfen karşılaştık. Uçağı 6 saat rötar yapınca yanımda kaldı." diyerek İstanbul Life dergisine anlattı.
13
Soral, eşiyle aynı dizide oynama fikrine ise olumsuz yanıt vererek, "Alanlarımızı seviyoruz biz. Sette uzun vakitler geçirmek çok yıpratıcı. Bunun stresi her zaman en yakınına patlar, ben böyle bir şey olmasını istemiyorum. Birbirimize zarar verebiliriz." dedi.
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
Aralarındaki sadakati her fırsatta dile getiren çift, Instagram'da sık sık birlikte verdikleri pozları paylaşıyor.
28

Haber Yayın Tarihi: 11.11.2019 11:48 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Asistan öğretmenden skandal! 2 öğrencisine uyuşturucu verip üçlü ilişkiye girdi Esra Erol'un yıllar önceki hali görenleri şoke etti! Efsane dizide figüranlık yapmış Tam paketi bir ev parası! İşte rende tasarımlı Apple Mac Pro ve özellikleri 'Doğal gaz faturası fazla geldi' diyenler dikkat! İşte süper tasarruf önerileri Hastanede kaptı, bir anda vücudunu yemeye başladı!