Son Dakika Haberleri: Kylie Jenner'dan olay poz! Markası için çırılçıplak soyundu

Kylie Jenner'dan olay poz! Markası için çırılçıplak soyundu

2 ay önce

Geçtiğimiz günlerde dünyanın en genç milyarderi seçilen Kylie Jenner, kendi adını taşıyan kozmetik markası için çırılçıplak poz verdi.

1
Jenner tatil esnasında, kendi adını taşıyan kozmetik markası için poz vermeyi de ihmal etmedi ve çırılçıplak soyunarak kamera karşısına geçti.
2
3
4
Instagram'da 140 milyon takipçisi olan Jenner'ın bu iddialı pozuna, milyonlarca yorum ve beğeni yağdı.
5
Jenner'a tatilde, 1 yaşındaki kızı Stormi ve eşi Travis Scott da eşlik etti.
6
Geçtiğimiz günlerde dünyanın en genç milyarderi seçilen Kylie Jenner, kendi adını taşıyan kozmetik markasına ait özel bir jetle, lüks bir tatile çıktı.
7
8
Şimdilerde kendi adını taşıyan cilt bakım ürünleriyle gündemde olan Kylie jenner'ın, yine kendi markası olan mat likit rujları satışları yıkıp geçmişti.
9
ABD basınında yer alan haberlere göre Kylie Jenner, arkadaşlarını da ağırladığı bu lüks tatile yaklaşık 500 bin dolar harcadı.
10


Haber Yayın Tarihi: 16.07.2019 12:17 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ünlü yıldız yüz gerdirme sonrası çekilen fotoğraflarıyla korkuttu Deprem kahini Türkiye'yi uyardı: 14-18 Ağustos'a dikkat! Burası Eminönü! Sağanak, alt geçiti yerle bir etti! Erkekleri domuza çevirip koleksiyon yapan büyücünün adası bulundu Aşk Adası'yla fenomen olmuştu, sokak ortasında uygunsuz görüntülendi