Kylie Jenner'dan olay poz! Markası için çırılçıplak soyundu - Son Dakika

Kylie Jenner'dan olay poz! Markası için çırılçıplak soyundu

16.07.2019 12:17

Geçtiğimiz günlerde dünyanın en genç milyarderi seçilen Kylie Jenner, kendi adını taşıyan kozmetik markası için çırılçıplak poz verdi.

1
Jenner tatil esnasında, kendi adını taşıyan kozmetik markası için poz vermeyi de ihmal etmedi ve çırılçıplak soyunarak kamera karşısına geçti.
2
3
4
Instagram'da 140 milyon takipçisi olan Jenner'ın bu iddialı pozuna, milyonlarca yorum ve beğeni yağdı.
5
Jenner'a tatilde, 1 yaşındaki kızı Stormi ve eşi Travis Scott da eşlik etti.
6
Geçtiğimiz günlerde dünyanın en genç milyarderi seçilen Kylie Jenner, kendi adını taşıyan kozmetik markasına ait özel bir jetle, lüks bir tatile çıktı.
7
8
Şimdilerde kendi adını taşıyan cilt bakım ürünleriyle gündemde olan Kylie jenner'ın, yine kendi markası olan mat likit rujları satışları yıkıp geçmişti.
9
ABD basınında yer alan haberlere göre Kylie Jenner, arkadaşlarını da ağırladığı bu lüks tatile yaklaşık 500 bin dolar harcadı.
10

Son Dakika Kylie Jenner'dan olay poz! Markası için çırılçıplak soyundu - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (1)

Diğer Galeriler

Gösteriş meraklısı Şeyma iş başında! Milyarder sevgilisi uçak kapattı, o da paylaştı Sevgilisiyle en özel anlarını paylaşan Kourtney Kardashian'a tepki yağdı: Yatak odanız yok mu? Gönül Dağı'nın güzeller güzeli Dilek'i pozlarıyla Instagram'ı kasıp kavuruyor Arka Sokaklar'ın yıldızı aşk sarhoşu! Bu halde yakalanınca utançtan yerin dibine girdiler Burası Brezilya değil, Anadolu'nun bir köyü! Yılanları bu halde görenler donup kalıyor