Son Dakika Haberleri: Kylie Jenner'ın 1 Milyon Dolarlık Çanta Koleksiyonu

Kylie Jenner'ın 1 Milyon Dolarlık Çanta Koleksiyonu

4 ay önce

ABD'li reality şov yıldızı Kylie Jenner, 1 milyon dolar değerindeki bir oda dolusu çanta koleksiyonunu sosyal medyada paylaştı.

1
Kardashian/Jenner ailesinin ünlü yıldızlarından Kylie Jenner, 1 milyon dolarlık (3 milyon 800 bin TL) çanta koleksiyonunu ilk kez gösterdi.
2
20 yaşındaki reality şov yıldızının, lüks marka çantalardan oluşan koleksiyonu büyük bir odanın tamamını kaplıyor.
3
Jenner'ın çoğunluğu Hermes marka çantalardan oluşan koleksiyonunda en pahalı çanta 34 bin 700 dolarken en ucuz çanta ise 3 bin 690 dolar değerinde.
4
Jenner'ın koleksiyonunda Chanel, Dior, Gucci ve Balenciaga marka pek çok çanta bulunuyor.
5
Oda dolusu çanta koleksiyonunu Instagram'dan paylaşan Jenner'ın 95 milyon takipçisi bulunuyor. Jenner Instagram'da en çok takipçisi olan 10 kişiden biri.
6
Jenner, 50 milyon dolarlık yıllık kazancıyla Forbes'un en çok kazanan ünlüler listesinde yer aldı. Jenner'ın, bu kazancı, reality şov programı, kozmetik şirketi, ticari anlaşmalar ve giyim markalarından elde ettiği öğrenildi.
7
Jenner, sevgilisi Travis Scott'tan olan kızı Stormi'yi geçen ay dünyaya getirmişti.
8
9Diğer Galeriler

Çalışanlar Dikkat! 4 Gün İzin Hakkınız Var 'Para Basma Makinesi' Dolandırılıcığının Sırrı İfşa Oldu Bit Pazarından 2 Liraya Aldığı Kulak Çubuğundan Servet Çıktı 24 Haziran Yeni Seçim Sistemi Nasıl, Seçim Süreci Nasıl İşleyecek? Perulu Güzel Maçın Önüne Geçti!