Kylie Jenner'ın 1 Milyon Dolarlık Çanta Koleksiyonu - Son Dakika

Kylie Jenner'ın 1 Milyon Dolarlık Çanta Koleksiyonu

13.03.2018 11:24

ABD'li reality şov yıldızı Kylie Jenner, 1 milyon dolar değerindeki bir oda dolusu çanta koleksiyonunu sosyal medyada paylaştı.

1
Kardashian/Jenner ailesinin ünlü yıldızlarından Kylie Jenner, 1 milyon dolarlık (3 milyon 800 bin TL) çanta koleksiyonunu ilk kez gösterdi.

2
20 yaşındaki reality şov yıldızının, lüks marka çantalardan oluşan koleksiyonu büyük bir odanın tamamını kaplıyor.

3
Jenner'ın çoğunluğu Hermes marka çantalardan oluşan koleksiyonunda en pahalı çanta 34 bin 700 dolarken en ucuz çanta ise 3 bin 690 dolar değerinde.

4
Jenner'ın koleksiyonunda Chanel, Dior, Gucci ve Balenciaga marka pek çok çanta bulunuyor.

5
Oda dolusu çanta koleksiyonunu Instagram'dan paylaşan Jenner'ın 95 milyon takipçisi bulunuyor. Jenner Instagram'da en çok takipçisi olan 10 kişiden biri.

6
Jenner, 50 milyon dolarlık yıllık kazancıyla Forbes'un en çok kazanan ünlüler listesinde yer aldı. Jenner'ın, bu kazancı, reality şov programı, kozmetik şirketi, ticari anlaşmalar ve giyim markalarından elde ettiği öğrenildi.

7
Jenner, sevgilisi Travis Scott'tan olan kızı Stormi'yi geçen ay dünyaya getirmişti.

8
9

Son Dakika Kylie Jenner'ın 1 Milyon Dolarlık Çanta Koleksiyonu - Son Dakika Ekonomi


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bayram paylaşımları art arda geldi! Tarkan ve Cem Yılmaz'ın pozlarına beğeni yağıyor Takipçilerinin bayramını bornozlu pozuyla kutlayan Fahriye Evcen eleştirilerin hedefi oldu Dünya sustu o susmadı! Çocukların öldüğü savaşa Rihanna'dan tepki İsrail'in hain saldırılarına direnen Mescid-i Aksa'da tekbirler göğü inletti! 100 binler bayram sabahı kıyama durdu 16 karısı, 151 çocuğu var! Ailesini genişletmek isteyen yaşlı adam her gece dört eşiyle ilişkiye giriyor
Advertisement