Kylie Jenner'ın Estetiksiz Hali Şoke Ediyor - Son Dakika

Kylie Jenner'ın Estetiksiz Hali Şoke Ediyor

21.04.2016 15:06

1
Aslında ünlü ailesinin en küçüğüydü o. Görünüşe göre de fiziksel özellikleri açısından kendisinden birkaç yaş büyük ablası kadar şanslı da değildi. Ama doğanın kendisinden esirgediğini estetik cerrahların uğraşlarıyla elde etti.

İşte onu bugünkü görüntüsüne kavuşturan doktorunun anlatımıyla Kardashian/ Jenner ailesinin en küçük üyesi Kylie Jenner'ın inanılmaz transformasyonu.

2
Geçen yıl 18 yaşına giren Kylie Jenner'ın estetik operasyon konusunda bu kadar hızlı davranması aslında şaşırtıcı değil. Annesi Kris Jenner ve babası Bruce Jenner ya da geçirdiği operasyondan sonra aldığı adıyla Caitlyn Jenner başta olmak üzere bütün ailesi sık sık estetik kliniklerin kapısını aşındırıyor.

3
Kylie Jenner son birkaç yılda tanınmayacak kadar değişti. Önce dudaklarını dolgunlaştırdı, sonra göğüslerini irileştirdi. İddialara göre kalçasının genişliğini de sadece düzenli egzersize değil dolgunlaştırıcılara borçlu. Hatta Jenner'ın göz şekli bile yıllar içinde değişti.

4
İşte Kardashian/ Jenner ailesinin en küçük üyesinin sadece birkaç yıl içinde geçirdiği şaşırtıcı değişim.

5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25

Son Dakika Kylie Jenner'ın Estetiksiz Hali Şoke Ediyor - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

2021'nin ilk bomba ayrılık haberi geldi! Jennifer Lopez, uzatmalı nişanlısı Alex Rodriguez'den ayrıldığını duyurdu Topraktan tabut fışkırdı! Arkeologları şaşırtan içindeki insanlar değil, tabutun şekli oldu Dereden akanı görenler manzara karşısında hayrete düştü Mustafa Üstündağ'ın arabada kucağına oturmuştu! Gelin adayının değişimi dudak uçuklattı Maskeli Sihirbaz hilesini ifşa etti! Yöntemi şeytanın bile aklına gelmez