Kylie'nin fenomen dostu, derin yırtmaçlı elbisesiyle doğum gününde göz kamaştırdı - Son Dakika

Kylie'nin fenomen dostu, derin yırtmaçlı elbisesiyle doğum gününde göz kamaştırdı

11.06.2020 14:27

İki yıl üst üste dünyanın en genç milyarderi unvanını alan Kylie Jenner'ın yakın arkadaşı Anastassia Karanikolaou, yeni yaşını cesur elbiseli paylaşımıyla kutladı. Ünlü ismin doğum günü paylaşımına dakikalar içinde beğeni yağdı.

1
Gösteri dünyasının en ünlü ve en zengin yıldızlarından biri olan Kylie Jenner'ın yediği içtiği ayrı gitmeyen yakın arkadaşı Stassie Karanikolaou ya da gerçek adıyla Anastassia Karanikolaou yeni yaşına girdi.
2
23 yaşına giren TV yıldızı, sosyal medyada paylaştığı kutlama pozlarıyla da sosyal medyayı hareketlendirdi. Jenner da yakın dostu ile çekildiği cesur pozlarını doğum günü dolayısıyla sosyal medya hesabından paylaştı.
3
Karın kaslarını açıkta bırakan pembe bir kıyafet giyen Karanikolaou, bir video bir dizi de fotoğrafa Instagram sayfasında yer verdi. Genç ismin bu paylaşımlarına takipçileri kayıtsız kalmayarak beğeni ve yorum yağdırdı.
4
Hayata gözlerini "ünlü ve zengin" olarak açan Kylie Jenner'ın arkadaşları da gösteri dünyasında kariyer basamaklarını hızla tırmanıyor. Bunun son örneklerinden biri de Anastasia Karanikolaou.

5
Gösterişli ve lüks hayatıyla dikkate çeken Kylie Jenner, arkadaşlarına düşkünlüğü ile biliniyor. Öyle ki genç milyarder, milyonlarca dolarlık özel tatil planlarına arkadaşlarını da dahil ediyor.

6
Geçtiğimiz yıllarda bir diğer yakın arkadaşı Jordyn Woods'un, ablasının nişanlısı ile flört etmesinden sonra onu hayatından çıkaran Jenner, şimdi nereye gitse yanından Karanikolaou'yu ayırmıyor.
7
Aslında Kylie Jenner'ın çocukluk arkadaşı olan ve arkadaş çevresinde de sosyal medyada da Stassie adıyla anılan Anastasia Karanikolaou bu sayede adını daha geniş kitlelere duyurdu.
8
Yunan asıllı Anastasia Karanikolaou, bir sosyal medya fenomeni aslında. Instagram'da 4 milyonun üzerinde takipçisi var. Youtube'da da hatırı sayılır bir kitleye hitap ediyor.
9
Aslında genç fenomenin magazin basınını ve paparazzileri peşine takmasının tek nedeni de Kylie Jenner değil.
10
Henüz 20'li yaşlarının başında olmasına rağmen kelimenin tam anlamıyla bir estetik tutkunu. Durmadan estetik cerrahlara gidiyor. Henüz 19 yaşında olmasına rağmen "sarktı" diye iddia ettiği göğüslerini yaptırarak adını duyurdu sonra da estetik kliniklerden çıkmaz oldu.
11
12
13

YORUMLAR (3)
500

Son Dakika Kylie'nin fenomen dostu, derin yırtmaçlı elbisesiyle doğum gününde göz kamaştırdı - Son Dakika


Advertisement