Son Dakika Haberleri: Kylie Jenner'ın Kızı İçin Yaptığı Milyon Dolarlık Parti Görenleri Şaşkınlığa Uğrattı!

Kylie Jenner'ın Kızı İçin Yaptığı Milyon Dolarlık Parti Görenleri Şaşkınlığa Uğrattı!

12 gün önce

Kylie Jenner, gün geçmiyor ki yeni bir olayla karşımıza gelmesin. Kızı Stormi'nin 1 milyon dolarlık doğum günü partisi görenleri adeta ürküttü.İşte, milyon dolarlık partiden kareler...

1
Reality starı Kylie Jenner ve rapçi Travis Scott'ın biricik kızları Stormi 1. yaşına girdi. Ve Kylie Jenner 1. yaş günü için masraftan kaçmayarak milyonluk bir parti düzenledi.
2
Karnaval teması olan partinin giriş kapısı Stormi'nin kafası olarak dizayn edildi.
3
Stormi kafalı kapı ise birçok kişi tarafından ürkütücü olarak nitelendirildi.
4
Baba Scott'ın kendi albüm kapağından esinlenerek her yerde Stormi maskesi kullanılan partinin bu teması korkunç bulundu.
5
Bu kadar lüks bir partiye de tahmin edileceği gibi lüks ve oldukça pahalı hediyeler damgasını vurdu. Davetliler adeta lüks hediye konusunda yarışa girdi.
6
Hatta hediyeler arasında daha yeni 1 yaşına girmiş minik Stormi için binlerce dolarlık Chanel çanta da vardı. Kylie bu hediye sonrası "İlk Chanel'in!" diye çıplığı bastı.
7
Partide patates kızartması, Louis Vuitton ve Stormi'nin harflerinden oluşan loga baskılı paketlerde ikram edildi. Karnaval temalı partide ikramların patates kızartması olması ise oldukça farklı bir yaklaşımdı doğrusu
8
Eleştiri yağmuruna rağmen, hediyeleri ve partiyi fotoğraflamaktan geri durmayan Jenner, yine adının hakkını verdi. Ve gündeme oturmayı başardı.
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

YORUMLAR


Diğer Galeriler

'Orman Çocuğu' Filmindeki Ayının, Foyası Ortaya Çıktı! İşte Efektleriyle İzleyiciyi Kandıran Sahneler Uyuşturucu Baronu Escobar'ın Evi 3 Saniyede Yerle Bir Oldu Momo Yeniden Hortladı! 7 Yaşındaki Çocuğa Attığı Mesaj Dünyayı Ayağa Kaldırdı O Hayat Benim'in Nuran'ı, Şimdilerde Fit Vücuduyla Büyülüyor! Lüks Restoranda Skandal! Mantardan Zehirlenen Kadın, Oracıkta Hayatını Kaybetti