Son Dakika Haberleri: Lady Gaga Kuş Oldu

Lady Gaga Kuş Oldu

6 yıl önce

1
Geçtiğimiz akşam Londra turnesinde sahne alan Lady Gaga kuşu andıran kıyafetiyle dikkat çekti. Kıyafetinde bir diğer ilginç olan ise tam göğsünün üzerinde bulunan ve parlak bir topa benzeyen cisim oldu.

2
Sarı omuz hizasında bir peruk, mücevherlerle kaplı bir mayo ile sahne alan Gaga son 6 aydır turne nedeniyle oradan oraya gidiyor. Perşembe günü olduğu gibi, bazen hangi şehirde olduğunu bile şaşırabiliyor.

3
Londra O2 Arena'da 3 konser verecek olan ünlü şarkıcı bu konserlerin ilkinde seyircilere ‘'Merhaba Manchester'' diye seslenince kısa bir şaşkınlık yaşandı.

4
Seyirci bu seslenişten sonra bir anlık duraksamadan sonra coşkuyla devam etse de ünlü yıldızın şehirleri karıştırması daha sonra alay konusu oldu.

5
6
7
8
9
10
11
12
13Haber Yayın Tarihi: 24.10.2014 01:29 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ünlü model Kendal Jenner'ın sere serpe kitap keyfi! Resmen içine düştü Dişi bufaloya sinsice saldırmak istemişti! Sonu felaket oldu Böyle meslek görülmedi! Sadece vücudunu paylaşarak yılda 300 bin dolar kazanıyor İnsanlığımızdan utandıran kare! Hamile karısına kimse yer vermeyince bakın ne yaptı Vedat Milor'dan, evliliğini yorumlayan takipçisine bomba cevap: Parası için evlendim!