Lady Gaga Kuş Oldu - Son Dakika

Lady Gaga Kuş Oldu

24.10.2014 13:29

1
Geçtiğimiz akşam Londra turnesinde sahne alan Lady Gaga kuşu andıran kıyafetiyle dikkat çekti. Kıyafetinde bir diğer ilginç olan ise tam göğsünün üzerinde bulunan ve parlak bir topa benzeyen cisim oldu.

2
Sarı omuz hizasında bir peruk, mücevherlerle kaplı bir mayo ile sahne alan Gaga son 6 aydır turne nedeniyle oradan oraya gidiyor. Perşembe günü olduğu gibi, bazen hangi şehirde olduğunu bile şaşırabiliyor.

3
Londra O2 Arena'da 3 konser verecek olan ünlü şarkıcı bu konserlerin ilkinde seyircilere ‘'Merhaba Manchester'' diye seslenince kısa bir şaşkınlık yaşandı.

4
Seyirci bu seslenişten sonra bir anlık duraksamadan sonra coşkuyla devam etse de ünlü yıldızın şehirleri karıştırması daha sonra alay konusu oldu.

5
6
7
8
9
10
11
12
13

Son Dakika Lady Gaga Kuş Oldu - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

"Çıplaklar Festivali" ölümcül virüse rağmen bu yıl da yapılacak Ronaldo'nun sevgilisi sınırları zorladı! Verdiği çıplak pozlar Avrupa'da gündem oldu Dünyanın en pahalı şehirleri belli oldu! Türkiye'den de bir kent listeye girdi Zor nefes alıp veriyordu! 102 kilo veren gencin son hali inanılmaz Woody Allen'ın evlatlık kızına cinsel istismar iddiaları yeni belgeselle hortladı! İğrenç olay tavan arasında yaşanmış