Son Dakika Haberleri: Lamborghini Huracan Spyder Uçuşa Hazır

Lamborghini Huracan Spyder Uçuşa Hazır

5 yıl önce

Lamborghini, Huracan'ın üstü açılabilir modeli Spyder'ı tanıttı.

1

Lamborghini, Huracan'ın üstü açılabilir modeli Spyder'ı tanıttı. Piyasada satılan Huracan'la hemen hemen aynı tasarım çizgisine sahip olan otomobil, tasarımda yapılan ufak değişikliklerle mevcut modelden ayırıyor.Kaynak :
2
Arka çamurlukların üzerinde bulunan hava girişlerinin ve motor kaputunun yeniden tasarlandığı otomobil, performansıyla da dikkat çekiyor.
3
610 beygirlik gücü bünyesinde barındırdığı 5,2 litre hacimli V10 motor sayesinde sayesinde sağlıyor. Saatte maksimum 324 kilometre hıza ulaşabilen otomobil saatte 100 kilometre hıza 3,4 saniyede, saatte 200 kilometre hıza ise 10,2 saniyede çıkıyor.
4
7 vitesli çift debriyajlı otomatik şanzımanın tercih edildiği Lamborghini'nin en yeni spor otomobilinde yer alan tavan saatte 50 kilometre sürata kadar açılıp kapanabiliyor.
5
Tavanın açma-kapama süresi ise 17 saniye. Maksimum üstü açık sürüş konforu için akıllı aerodinamik çözümler sunan otomobilin kuru ağırlığı ise 1,542 kilogram.
6
Önümüzdeki yılın bahar aylarında yollarda görmeye başlayacağımız Lamborghini Huracan Spyder, yurt dışında yaklaşık 187 bin euro fiyatla satışa sunulacak.
7
8
9


Haber Yayın Tarihi: 19.09.2015 07:16 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ünlü oyuncu Burcu Özberk'in kalça pozuna tepki yağdı: Ben seni ahlaklı bilirdim! Yorgunluğu def ediyor, kansere kalkan oluyor! İşte siyah sarımsağın faydaları Mucize Doktor'un çılgın Açelya'sından yatak pozu! Beğeni yağmuruna tutuldu Ünlü model Kendall Jenner'ın sere serpe kitap keyfi! Resmen içine düştü Dişi bufaloya sinsice saldırmak istemişti! Sonu felaket oldu