Lanetli otele giren sağ çıkamıyor! Tarihin en korkunç ölümleri burada yaşandı - Son Dakika

Lanetli otele giren sağ çıkamıyor! Tarihin en korkunç ölümleri burada yaşandı

17.09.2019 10:35

1927 yılında kurulan ve Los Angeles'ın en gösterişli otellerinden biri olan Cecil Otel'in, yaşanan korkunç ölümlerin ardından ''Hayaletli Otel'' adıyla anıldığını biliyor muydunuz?

1
Richard Ramirez
Richard Ramirez
Amerika'nın en korkunç seri katillerinden olan 'Gece takipçisi' lakaplı Richard Ramirez, 1984 ile 1985 yılları arasında, kadın erkek ayırmadan, çekiç, lastik teli, tabanca, bıçak ve pala gibi farklı aletler kullanarak toplam 13 kişiyi öldürdü. Ramirez, dehşete düşüren cinayetleri işlerken Cecil Otel'de saklanıyordu.

2
Jack Unterweger
Jack Unterweger
Jack Unterweger isimli seri katil, gençliğinde bir kadını öldürdüğü için uzun süre hapis yattı. Çıktıktan sonra 1991 yılında Cecil Otel'de kalan Unterweger, serbest bırakılmasının ardından Avrupa ve Amerika'da birçok cinsel ilişki işçisini öldürdü.
3
Elizabeth Short
Elizabeth Short
"Black Dahlia" lakaplı Elizabeth Short, vahşi bir cinayete kurban giden bir kadın. 15 ocak 1947 sabahı Leimar Parkı'nda cesedi bulunan Short'un, öldürülmeden hemen önceki gün Cecil Otel'de kaldığı belirlendi. Talihsiz kadının bedeni, belinden ikiye ayrılmış şekilde bulunmuş, ceset üzerinde neredeyse hiç kan olmayışı cinayetin başka yerde işlenmiş olduğunu akıllara getiriyordu. Göğsü kesilmiş, burnu kırılmış ve cinsel organına çim doldurulmuş Short'un ağzının her iki yanına atılmış, yedi buçuk santim uzunluğundaki kesikler, kurbanın yüzüne asla silinmeyecek bir gülümseme bırakmıştı...
4
Elisa Lam
Elisa Lam
2013 yılında Kanadalı üniversite öğrencisi Elisa Lam'ın cesedi, kaybolmasından 3 hafta sonra Cecil Otel'in çatısındaki su tankının içinde çıplak halde bulundu.
5
Kamera kayıtlarına göre Cecil Otel'de kalan Elisa'nın, kitapçıdan döndükten sonra asansöre bindiğinde hareketlerinde bir değişim yaşandığı görülüyor. Los Angeles polisinin elde ettiği görüntülere göre Elisa, asansörle 14. kata çıkmaya çalışırken asansörün hareket etmediğini görüyor, neden hareket etmediğini anlamaya çalışan genç kız başını asansörden dışarı uzatıyor ve korkmuş bir şekilde asansöre yeniden biniyor. Asansörü çalıştırabilmek için bütün düğmelere basan genç kız, biriyle konuşuyor gibi ellerini kollarını sallayarak bir şeyler anlatmaya çalışıyor. Asansörün hareket etmemesine sinirlenen genç kız en sonunda asansörden çıkıyor ve ortadan kayboluyor. Elisa'nın asansörden inmesinden sonra asansörün çalışması ise tüyler ürperten bir başka detay.
6
Görüntülerden sonra kendisinden 10 gün haber alınamayan Elisa her yerde aransa da, uzun süre bir sonuca ulaşılmadı. Otelde kalan misafirlerin suyun tadının ve renginin değiştiğini söylemesi üzerine çatıda bulunan su tankına bakan teknisyenler, tankın içinde Elisa'nın çıplak cesedini buldular. Yapılan otopsi sonucunda genç kızın kanında alkol veya uyuşturucuya rastlanmıyor. Üstelik, bedeninde dış kaynaklı bir travma da görülmüyor. Boğulma vakası olduğunu söyleyen polis, Elisa'nın intihar etmiş olabileceğini söyleyip dosyayı kapatıyor.

7
Pauline Otton
Pauline Otton
1962 yılının Ekim ayında, Cecil Otel'in 9. Katında kalan Dewey Otton, 27 yaşındaki karısı Pauline Otton ile kavga ettikten sonra odayı terk edince, genç kadın, kocası çıkar çıkmaz kendisini 9. kattan aşağı attı. İntihar eden kadının o sırada otelin önünden geçen 62 yaşındaki George Gianini'nin üzerine düşmesi üzerine, ikisi de olay yerinde hayatını kaybetti.

8
Goldie Osgood
Goldie Osgood
4 Haziran 1964 tarihinde, güvercin beslemeyi çok sevdiği için onu tanıyanların "Güvercin Goldie" dediği emekli telefon operatörü Goldie Osgood, odasında vahşice öldürülmüş olarak bulundu. Osgood, boğulmuş, bıçaklanmış ve tecavüze uğramıştı.

9
Helen Gurnee
Helen Gurnee
3 Ekim 1954 tarihinde Helen Gurnee isimli kadın, kaldığı otelin camından kendini atarak, otelin girişindeki tenteye düştü. Oracıkta can veren kadının, otele girerken sahte isim kullandığı ve 'lanetli' olduğu söylenen 704 numaralı odada kalmak için ısrar ettiği ortaya çıktı.

Son Dakika Lanetli otele giren sağ çıkamıyor! Tarihin en korkunç ölümleri burada yaşandı - Son Dakika


YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor