Lastik Kız - Son Dakika

Lastik Kız

09.11.2010 12:29

1
175 cm boyunda ve 54 kilo ağırlığında olan Zlata, zamanının çoğunu antrenman yaparak ve tüm dünyada sergilediği gösterilerine hazırlanarak geçiriyor.
2
En sevdiği hareketlerinden birisi, kendisini, tam anlamıyla, geriye doğru ikiye katlayarak ellerinin arkasının topuklarına değmesini sağlamak.
3
Bacaklarını omuzlarının üzerinden geçirerek ellerinin üzerinde durmak ise onun için çocuk oyuncağı. Vücudunu 50 santimetre karelik kutulara bile sığdırabiliyor.
4
Zlata bu hareketlerin kendisi için çok normal olduğunu ancak bazen fotoğraf çekimleri için bir hareketi uzun süre yapmak zorunda kaldığında rahatsızlık hissettiğini söylüyor.

5
Ama bu rahatsızlıkların, uzun süre oturan birisinin de belinin ağrıması gibi normal bir durum olduğunu belirtiyor
6
Zlata herhangi bir diyet uygulamıyor ancak kaslarını mümkün olduğunca esnek kılabilmek için sürekli çalışıyor.

7
Şu anda Almanya'da yaşayan Zlata'nın bu özel durumu, bütün tendonlarının normalden çok daha esnek olmasından kaynaklanıyor, bu da başka bir insanın belinin kırılmasına sebep olabilecek hareketleri kolayca yapabilmesini sağlıyor.
8
Bu esneklik çoğu zaman insanların beğenisini toplasa da, Zlata ilkokulda arkadaşlarının kendisini kıskandığını da belirtiyor.

9
Rusya'da esnekliğin çok önemsendiğini çünkü jimnastiğe çok önem verildiğini belirten akrobasi yıldızı, kısa bir süre jimnastik yaptıktan sonra akrobasiye yönelmiş.
10
Ünlü akrobat, bu özelliğini keşfettiği andan itibaren buna bağımlı olduğunu ve hayatının geri kalanı boyunca bu işi yapmak istediğine karar verdiğini söylüyor.
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Son Dakika Lastik Kız - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Kleopatra'nın arılarla fantezisinden, Nil Nehri'ne karşı toplu cinsel tatmine! İşte Antik Mısır'ın sapkınlıkları Tek kelimeyle iğrenç! Hastane görevlisi tarafından tecavüze uğrayan yaşlı kadın kan kaybından öldü Bir zamanların ünlü modeli Loni Willison, çöpten aldığı pizzayı yedi Savaş uçağı, denizde yüzen insanların arasına düştü Aylık 10 bin TL gıda masrafı olan 11 çocuklu anne ısrarından vazgeçmiyor: Yine doğuracağım
Advertisement