Latin güzeli Jennifer Lopez, uğradığı cinsel tacizi anlattı: Göğüslerini aç! - Son Dakika

Latin güzeli Jennifer Lopez, uğradığı cinsel tacizi anlattı: Göğüslerini aç!

15.11.2019 08:31

50 yaşında olmasına rağmen hala güzelliği ve başarılarıyla mest eden Jennifer Lopez, daha önce oynadığı bir filmde yönetmen tarafından tacize uğradığını itiraf etti.

1
Jennifer Lopez, eğlence endüstrisinin nabzını tutan haftalık dergi ve internet sitesi olan The Hollywood Reporter'a samimi açıklamalarda bulundu. Verdiği röportajda, bir çok hemcinsi gibi kendisinin de taciz mağduru olduğunu dile getirdi.
2
Göğüslerimi açmamı istedi!
Göğüslerimi açmamı istedi!
Lopez, başına seneler önce gelen hala hatırladıkça rahatsızlık duyduğu cinsel tacizi anlattı, "Bir film görüşmesi için bir yönetmenle buluşmuştum. Üzerimdekini çıkarmamı istedi. 'Göğüslerini göster!' dedi. Odada kostüm tasarımcısı bir kadın da vardı. Cevabım 'Hayır' oldu. Ona, 'Sana bir şeyler göstermek zorunda değilim. Sette görürsün' demiştim" şeklinde konuştu.
3
Yaşadığı olay sonrası çok paniklediğini dile getiren güzel oyuncu o günleri hiç unutmayacağını dile getirdi.
4
Üç kez evlenen ve ardından ayrılıklar yaşayan Lopez şu sıralar Alex Rodriguez ile birliktelik yaşıyor.
5
Jennifer, 22 Şubat 1997'de Ojani Noa ile evlendi. Bu evliliği bittikten sonra, dansçı Criss Judd ile evlendi ve bu evlilik de kısa sürdü. Benn Affleck'le nişanını sonlandırdıktan bir süre sonra, 2005 yılında Latin şarkıcı Marc Anthony ile evlendi. Bu evlilik de 2012 yılında bitti.
6
Marc Anthony ile evlenen Jennifer Lopez, Max ve Emme'i 2008 yılında dünyaya getirdi.

7
8
9
10
11
12

Son Dakika Latin güzeli Jennifer Lopez, uğradığı cinsel tacizi anlattı: Göğüslerini aç! - Son Dakika


YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

MasterChef Yasin'in Şeyma için kullandığı ifade, Acun'un genç sevgilisini kızdıracak Karadenizli zekasının örneği! Bu mescidin minaresi petrol varillerinden Sokaklarda çöpleri karıştırarak yaşayan ünlü model, onu bu hale getirenlere öfke kustu Kim der ki 49 yaşında! Beni Affet'in yıldızı görünüşüyle parmak ısırtıyor Ekranların deniz gözlü güzeli bir anda mesleği bırakmıştı! Nedeni ortaya çıktı