Leopar ile yaban domuzunun ölümüne mücadelesinde sürpriz son! Bu kez av, avcı oldu - Son Dakika

Leopar ile yaban domuzunun ölümüne mücadelesinde sürpriz son! Bu kez av, avcı oldu

Vahşi yaşamda hayvanların hayatta kalma mücadelesi inanılmaz anlara da sahne oluyor. Doğanın en güçlü yırtıcılarından olan leopar, karnını doyurmak için genç bir yaban domuzuna saldırdı. Ancak bu mücadelede av avcı oldu. Leopar canını zor kurtardı.

1
Vahşi yaşamın yenilmezleri olarak görülen ve eko sistemde en üst kademede yer alan yırtıcılar, her zaman amacaına ulaşamayabiliyor. İş o anlardan biri de leparın iki domuza saldırdığı anlar.

2
Aç leopar iki domuzu pusuya düşürdü.. Domuzlardan genç olanına saldıran leopar, avını yakaladığı anda beklenmedik bir şey oldu.
3
Genç domuzun annesi kaçmak yerine leopara saldırdı. Bıçak gibi keskin dişleriyle leoparı sıkıştırarak genç domuzu kurtardı.
4
Leopar avınından olmanın yanında canını da zor kurtardı.

5
6
7
8
9
10
11

Haber Yayın Tarihi: 24.04.2020 15:27

Son Dakika Leopar ile yaban domuzunun ölümüne mücadelesinde sürpriz son! Bu kez av, avcı oldu - Son Dakika

YORUMLAR (13)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Bir kez gelen bir daha kopamıyor! İğneada'daki longoz ormanı eşsiz güzelliğiyle büyülüyor Bağışıklığı demir gibi yapan yeşil mucize: Arpa çimi Scarlett Johansson arabada cinsel ilişkiye girdiğini itiraf etti! İşte ünlülerin cinsel hayat sırları Libidoyu tavan yaptırıyor! İşte afrodizyak etkili yiyecekler Lise öğrencisi, uyuşturucu almak istediği 4 kişi tarafından cinsel istismara uğrayıp öldürüldü