Leopar ve Fillerle Birlikte Büyüyen Küçük Kız Büyüdü - Son Dakika

Leopar ve Fillerle Birlikte Büyüyen Küçük Kız Büyüdü

05.02.2017 12:53

1

Fransa'daki modern hayattan sıkılıp Afrika'ya yerleşen fotoğrafçı Alain Degre ve Sylvie çiftinin ormanda doğan ve 9 yaşına kadar hayvanların arasında büyüyen kızları Tippi'nin hayatı pek çok kez haberlere konu olmuştu. Peki o kızın son halini gördünüz mü? İşte o küçük kızın şimdiki hali...

2

Degre ailesi jip, kamera, fotoğraf makinesi gibi eşyalardan oluşan tüm malvarlıklarıyla yedi yıl Güney Afrika'da dolaşıp durmuş. Özellikle de Namibya, Güney Afrika'da ve Bostwana sınırındaki uçsuz bucaksız Kalahari Çölü'nde.

3

Tippi'nin en yakın arkadaşları ise devekuşu, abi dediği 30 yaşındaki fil Abu, birlikte öğlen uykusuna yattığı yavru leopar olur.

4

Ancak Tippi'nin Afrika'daki yaşamı, okul çağına gelince sonra eriyor. Çünkü ailesi küçük kızın eğitimi için Fransa'ya taşınmaya karar veriyor.

5

Tippi, Paris'e taşındıktan sonra modern hayata bir süre ayak uyduramıyor. Okula gidemiyor ve eve özel bir öğretmen geliyor. Çünkü leoparlar ve fillerle oynayan Tippi yaşıtlarıyla oynayamıyor.

6

Vahşi doğadaki vahşi çocukluğunu artık geride bırakan Tippi, o günlerini hiçbir zaman unutmadığını söylüyor.

7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Son Dakika Leopar ve Fillerle Birlikte Büyüyen Küçük Kız Büyüdü - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Utancından dışarıya çıkamaz oldu! Meğer sebebi en sevdiği yiyecekmiş 18 yaşındaki modele sahte ajans şoku! Kamera karşısında soyunmasını istediler Katıldığı programı terk etmesiyle gündem olan Şevval Şahin'in estetiksiz hali yeniden dillere düştü Milyonların içinde yüzen Ronaldo'nun kız arkadaşı geçmişiyle yürek burktu: İnsanlara yemek almaları için yalvardım Babası Instagram'ını kapattırmıştı! Coşkun Sabah'ın kızı bomba gibi geri döndü