Lerzan Mutlu 'Bakire misin?' sorusunu görünce çılgına döndü - Son Dakika

Lerzan Mutlu 'Bakire misin?' sorusunu görünce çılgına döndü

20.12.2020 16:58

Şarkıcı Lerzan Mutlu, sosyal medyada bir takipçisinden gelen "Bakire misin?" sorusunu görünce çileden çıktı. Ünlü şarkıcı gelen soruya "Aptal mısın?" diyerek karşılık verdi.

1
Son zamanlarda magazin programı yapan ve tartışmalı konuklarla dikkat çeken Lerzan Mutlu Instagram'da da aktif bir isim.
2
Sık sık paylaşımlar yapan 43 yaşındaki şarkıcı, Instagram'dan hayranlarının sorularını yanıtladı. Gelen sorulara içtenlikle yanıt veren Mutlu, bir takipçisinin mesajı karşısında neye uğradığını şaşırdı.

3
Lerzan Mutlu
Lerzan Mutlu
Lerzan Mutlu, 12 Şubat 1977 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Avukat bir baba ve ev hanımı bir annenin tek kızı olarak doğdu. Erenköy İlkokulu, Özel Kadıköy Kız Koleji'nde okuduktan sonra liseyi Yıldız Kolejinde bitirdi. 10 yaşındayken babası kalp krizi neticesinde vefat etti.
4
Şarkıcı, "Bakire misin?" sorusuna, "Aptal mısın?" yanıtını vererek, şaşkın emoji koydu. Mutlu, "Sizin gibi güzel bir kadın neden yalnız?" sorusuna ise, "Potansiyel yok bu adamlarda... Bir de zeka alamıyorlar aklımı ben ne yapayım. Yanımda sırf adam olsun diye aptal bir çantacıyla mı dolaşayım?" cevabını verdi.
5
Liseyi bitirdikten sonra İsviçre'de bir özel üniversiteye kayıt oldu, ancak 6 ay sonra yarım bırakarak Türkiye'ye geri geldi. Konservatuarın imtihanlarına girerek, İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musukisi Devlet Konservatuarı'nı kazandı. Ünlü şarkıcı konservatuvar bölümünü de yarıda bıraktı.
6
Lerzan Mutlu,2005 yılında "Asla Unutma" adlı televizyon dizisinde rol aldı. Mutlu şu sıralar Uçankuş Tv'de sunuculuk yapıyor.

7
8

Son Dakika Lerzan Mutlu 'Bakire misin?' sorusunu görünce çılgına döndü - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (1)
500
18:18
Advertisement