Lerzan Mutlu, İrem Derici'ye Instagram'dan öfke kustu: Ben hayatımda böyle bir saygısızlık görmedim! - Son Dakika

Lerzan Mutlu, İrem Derici'ye Instagram'dan öfke kustu: Ben hayatımda böyle bir saygısızlık görmedim!

01.07.2021 12:21

Lerzan Mutlu, komşu olduğu İrem Derici'nin geç saatte yüksek sesle müzik dinlemesine Instagram üzerinden isyan etti. Mutlu, "İremciğim uyuyamıyoruz. Evde müziği bu saatte kapasan mı artık? Bangır bangır!" notuyla Derici'ye tepki gösterdi.

1
Ünlü şarkıcı ve sunucu Lerzan Mutlu, İrem Derici'nin evinden gelen yüksek ses müzikten rahatsız oldu ve rahatsızlığını Instagram'a çok sayıda hikaye paylaştı.
2
"İremciğim uyuyamıyoruz. Evde müziği bu saatte kapasan mı artık? Bangır bangır! Mesajlarını okundu yapmazsın sen! Buradan yazayım dedim sabah saat 04:00" diyerek İrem Derici'yi etiketleyen Mutlu, rahatsızlığını dile getirdi.
3
ARAYA GÜVENLİK GİRDİ!
 ARAYA GÜVENLİK GİRDİ!
İrem Derici, Instagram'daki paylaşımlara rağmen müziğin sesini kısmayınca Lerzan Mutlu, binaları çevrede insan yokmuş gibi villa kullanmalarına sinirlenerek devreye güvenliği soktu.
4
"Asla ilk değil. Yeter. Güvenlik kapıyı çalıyor ve kimseye kapıyı açmıyorsun. Ve biz bu saate kadar uyanığız. Villa mı burası ? WhatsApp'a cevap vermediğin için buradan yazıyorum." diyen Mutlu, ilerleyen saatlerde paylaşımlarına devam etti.
5
GERGİNLİK UZUN SAATLER DEVAM ETTİ
GERGİNLİK UZUN SAATLER DEVAM ETTİ
Saat ilerlemesine rağmen müzik sesinin hala devam etmesine tepki gösteren Lerzan Mutlu, "Bana yakışır mı polis çağırmak komşuma? Yakışmaz. Ama zorluyorsunuz bu ne ya delireceğim. Hala susmadı müzik." dedi. Yaklaşık 3 saat süren aralıklı paylaşımlarına "Müzik hala açık çıldıracağım. Ben hayatımda böyle bir saygısızlık görmedim. Saat 06:45" yazarak son verdi.
6
7
8
9
10
11

Son Dakika Lerzan Mutlu, İrem Derici'ye Instagram'dan öfke kustu: Ben hayatımda böyle bir saygısızlık görmedim! - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500
Advertisement