Leyla Bilginel: Cem Yılmaz'la Birlikte Oldum - Son Dakika

Leyla Bilginel: Cem Yılmaz'la Birlikte Oldum

28.01.2013 19:25

1
Tv8'de yayınlanan Sacit Aslan ve Pelin Çini'nin sunduğu Aramızda Kalsın programına katılan Leyla Bilginel, geçmişte Cem Yılmaz ile birlikte olduğunu itiraf etti.
2
Geçtiğimiz yıllarda sperm bankasından hamile kalarak gündeme gelen Leyla Bilginel, hiç aşık olmadığını dile getirdi.
3
Oğlu Kayra'nın kendisine bir hediye olduğunu söyleyen Bilginel, "Sperm bankasından çocuk sahibi olmam birçok insanı rahatsız etti. Şu an hayatımda kimse yok. Hiç aşık olmadım, ben bana aşık olunmasına alışmışım" dedi.
4
Bilginel programda "Cem Yılmaz'la beş ay beraber oldum. Onunla birlikte oldum, ama onunla haber olmak istemedim. Cem her zaman arkadaşım. Cem Yılmaz adam gibi adamdır. O yüreğiyle var olsun. Allah mutlu ve mesut etsin. Bütün ilişkilerimden evlenme ve çocuk teklifi aldım. Cem Yılmaz en kısa ilişkimdi" açıklamasını yaptı.
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15

Son Dakika Leyla Bilginel: Cem Yılmaz'la Birlikte Oldum - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Tarlada ilişkiye giren çiftin aracı çamura saplandı! İmdatlarına polis koştu Bir tuhaf olay! Vefat etmeden kendi mezarını yaptı, içine ölen eşini gömdü Görüntüler korkunç! 90 yaşındaki kadın, huzurevi çalışanı tarafından tecavüze uğradı Mesut'un 105 milyon liralık lüks malikanesindeki detay dikkat çekti! Kapıda markasına ait logo var Duyunca bir yaşınıza daha gireceksiniz! Erkeklik organı "küçük" olanlar için site kurdular