Lezbiyen Aşıklar 'Premiere' Dergisi İçin Poz Verdi - Son Dakika

Lezbiyen Aşıklar 'Premiere' Dergisi İçin Poz Verdi

04.09.2013 13:23

Altın Palmiye kazanan film 'La Vie d'Adèle' filminin oyuncuları Adèle Exarchopoulos ve Léa Seydoux, 'Première' dergisinin yeni sayısı için fotoğraf çekimi gerçekleştirdi.

1
Bu yıl Uluslararası Cannes Film Festivali'nde Altın Palmiye kazanan 'La Vie d'Adèle' filminin oyuncuları Adèle Exarchopoulos ve Léa Seydoux, 'Première' dergisinin yeni sayısı için özel bir fotoğraf çekimi gerçekleştirdi.

2
Abdellatif Kechiche yönettiği, iki genç kız arasındaki tutkuyu ve ilk cinsel deneyimleri konu alan filmin cesur oyuncuları Exarchopoulos ve Seydoux, Première'in kameraları karşısında oldukça rahat ve seksiydi.
3
4 Eylül'de yayımlanacak olan dergide yer alacak fotoğraflar basına sızmazken, kulis görüntüleri ve çekimlerin kamera görüntüsü kamuoyu ile paylaşıldı.
4
'La Vie d'Adèle'de aşık, üzgün, tutkulu, tamamen hakikiki karakterler olarak seyrettiğimiz genç aktrislerin fotoğrafları, dergi için Eva Sakellarides tarafından çekildi.
5
Film, cinselliğe çekincesiz yaklaşımı ve gerçekçiliğiyle sansür ve sanat tartışmalarına da yol açmıştı.
6
İki genç kızın yıllara yayılan birliktelikleri üzerinden yaşamın ve aşkın sorgulandığı 'La Vie d'Adèle' Julie Maroh'nun 'Le bleu est une couleur chaude' adlı romanının sinema uyarlaması.
7
Film, bu yıl İstanbul'da, 28 Eylül-6 Ekim tarihleri arasında İKSV tarafından 12. kez gerçekleştirilecek olan Filmekimi'nde gösterilecek.
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25

Son Dakika Lezbiyen Aşıklar 'Premiere' Dergisi İçin Poz Verdi - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yılan gibi kıvrılıyor! Doğu'nun zorlu geçidine giden yoldan geçmek yürek istiyor Pokemon kartlarını saklayanlar yaşadı! Her biri servet değerinde Dünyaca ünlü rapçi Snoop Dogg, Yıldız Tilbe hayranı çıktı! Birlikte paylaştığı fotoğraf Türk'leri heyecanlandırdı MasterChef Yasin'in Şeyma için kullandığı ifade, Acun'un genç sevgilisini kızdıracak Karadenizli zekasının örneği! Bu mescidin minaresi petrol varillerinden