Lezbiyen İlişki Yaşıyordu - Son Dakika

Lezbiyen İlişki Yaşıyordu

07.03.2011 13:18

1
Gaziantep'te eski sevgilisi üniversite öğrencisi 21 yaşındaki Pınar Türkmen'i öldürmekten tutuklanan 24 yaşındaki Emrah Gümüş, "Pınar kız arkadaşı F. ile lezbiyen ilişki yaşıyordu. Uyardım dinlemedi, öldürdüm" iddiasında bulundu.
2
3 yıl arkadaşlık yapıp ayrıldığı Gaziantep Üniversitesi Beden Eğitimi Yüksekokulu 4'üncü sınıf öğrencisi Pınar Türkmen'i, geçen 17 Şubat günü Yeditepe Mahallesi'nde, tabancayla öldüren sınıf arkadaşı Emrah Gümüş tutuklandı. Yapılan soruşturmada, Gümüş hakkında 'kasten öldürme, silahla tehdit ve ruhsatsız silah taşıma' suçlarından dava açıldı.
3
Cumhuriyet Savcısı Hasan Baykal'ın hazırladığı iddianamede, şüphelinin Pınar Türkmen'i öldürmek amacıyla arkasından, öldürücü bölgelerine yakın mesafeden ateş ettiği, bu nedenle cinayetin kasten işlendiği görüşüne yer verildi.
4
Emrah Gümüş, poliste verdiği ve adliyede de tekrarladığı ifadesinde, Pınar Türkmen ile yaklaşık 3 yıl karı- koca hayatı yaşadıklarını, ancak, 6 ay önce sebepsiz yere Pınar'ın kendisinden ayrılmak istediğini, gönül arkadaşlıklarının bitmesine karşın normal arkadaş olarak ilişkilerinin sürdüğünü anlattı.

YORUMLAR
500

Son Dakika Lezbiyen İlişki Yaşıyordu - Son Dakika


Advertisement