Lilibet'in doğumu ile Prenses Diana arasındaki ürkütücü tesadüf! Kraliyet hayranları korku içinde - Son Dakika

Lilibet'in doğumu ile Prenses Diana arasındaki ürkütücü tesadüf! Kraliyet hayranları korku içinde

14.06.2021 12:19

Meghan Markle, geçen hafta Lilibet Diana Mountbatten-Windsor'u dünyaya getirdi. Doğumun ardından kraliyet gözlemcileri korkutucu bir tesadüfü yakaladı.

1
İngiliz Kraliyet ailesindeki görevlerini bırakan Sussex Dükü Prens Harry ve eşi Meghan Markle, 4 Haziran'da kız bebeklerinin dünyaya geldiğini duyurmuştu.
2
Haber Kraliyet ailesini şaşırttı ve yorumcu Roberta Fiorito konuyla ilgili şunları söyledi: "Yaşanan olay oldukça garip, ancak sadece garip değil. Korkutucu ve ürkütücü de"
3
Lilibet Diana'nın doğumundan sonra raliyet gözlemcileri Prenses Diana ve Lilibet arasındaki ilginç bir tesadüf yakaladılar.
4
5
Tuhaf bir şekilde, Meghan'ın kızının doğum günü olan 4 Haziran ile Prenses Diana'nın Meghan'ın 25 yıl önce daha başladımığı üniversitesi Chicago'daki Northwestern Üniversitesi'ni ziyaret ettiği tarih aynı.

6
Bu ziyaret 1996 yılında gerçekleşmiş.

7
8
Çift, 2 yaşındaki oğulları Archie'den sonra bir kız bebek sahibi olurken, kızlarının adının Lilibet Diana Mountbatten-Windsor olduğunu açıklamıştı. Lilibet olarak adlandırılan ismin İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth'ten, Diana ismini ise büyükannesi Prenses Diana'dan aldığı belirtildi.

Son Dakika Lilibet'in doğumu ile Prenses Diana arasındaki ürkütücü tesadüf! Kraliyet hayranları korku içinde - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (3)
500
Advertisement