Lily Allen İtiraf Etti: Tur Otobüsünde Kocamı Aldattım - Son Dakika

Lily Allen İtiraf Etti: Tur Otobüsünde Kocamı Aldattım

2 yıl önce

Dünyaca ünlü İngiliz şarkıcı Lily Allen, geçirdiği zorlu günlerin ardından bomba itiraflarda bulundu.

1
Lily Allen, gelecek ay yayınlanacak yeni albümü öncesi Vulture'a konuştu. Kariyerinde ve özel hayatında zorlu günleri artık geride bıraktığını belirten Lili Allen, geçmişiyle ilgili itiraflarda bulundu.

2
BİR TUR OTOBÜSÜNDE...
BİR TUR OTOBÜSÜNDE...


Çocuk sahibi olduktan sonra hayatının değiştiğini ve kariyerini yürütmekte zorlandığını belirten Allen, “Kendimi tanıyamıyordum, kimliğimi yitirmiştim.

3
Hem kötü bir anneydim, hem de kariyerim kötü gidiyordu. 2013 yılıydı, Wisconsin'de bir tur otobüsünde kocamı aldatmıştım. O belki de kırılma anıydı. İstediğim tek şey çocuklarımla birlikte olmaktı” dedi.


4
2011'de evlenen Lily Allen-Sam Cooper çiftinin iki çocuğu bulunuyor. İkili 2016 yılında boşanmıştı.

5
6

Haber Yayın Tarihi: 26.05.2018 02:34 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Tayvanlı deprem kahini Dyson Lin, Türkiye'de fenomen oldu! Meğer Hoogerbeets'in de hocasıymış! Kobe Bryant'ın helikopter kazasında öleceğini 8 yıl önce yazan Twitter kullanıcısının foyası ortaya çıktı! Şizofreni hastası adam, depremi durduracağını düşünüp 13 kişiyi vahşice katletti! Bu uygulama indirme rekoru kırıyor! Deprem sırasında internet olmasa bile kesintisiz iletişim sağlıyor 25 saniye salladı, 601 can aldı! İşte Türkiye'nin yaşadığı en korkunç depremler

Son Dakika Haberleri