Lindsay Lohan 2 Milyon Dolara İtiraf Etti - Son Dakika

Lindsay Lohan 2 Milyon Dolara İtiraf Etti

19.08.2013 20:23

Lindsay Lohan, Oprah Winfrey'e verdiği röportajda bağımlı olduğunu ilk kez itiraf etti

1
Madde ve alkol bağımlılığı nedeniyle başı dertten kurtulmayan Lindsay Lohan, Oprah Winfrey'e verdiği röportajda bağımlı olduğunu ilk kez itiraf etti ve sorunlu geçmişini geride bıraktığını açıkladı.
2
Mahkeme kararıyla rehabilitasyon merkezine kaldırılan Lindsay Lohan, 90 günlük cezasının ardından Oprah Winfrey'e ilk röportajını verdi.
3
Lohan, altıncı kez rehabilitasyon merkezinde tedavi gördükten sonra iyileşmeye başladığını ifade etti. Ünlü oyuncu Oprah'ın “Bağımlı mısın?” sorusuna, “Evet ama sanıldığı gibi uyuşturucuya değil alkol bağımlısıydım. Uyuşturucu birkaç kez denedim” cevabını verdi.
4
27 yaşındaki Lohan, yaşadıklarından kendini sorumlu tuttuğunu açıklayarak geleceğine odaklandığını söyledi. Televizyoncu Oprah Winfrey, kendi kanalı OWN'da Lindsay Lohan'la bir dizi röportaj yapmak için 2 milyon dolar ödemeyi kabul etmişti. Röportaj 8 bölüm halinde yayınlanacak.
5
TV programcısı David Letterman'in konuğu olan Lindsay Lohan, rehabilitasyon konusu açıldığında gözyaşlarını tutamamıştı.
6
Letterman'in daha önce kaç kez rehabilitasyona girdiği sorusuna, “defalarca” yanıtını veren Lohan, rehabilitasyonu bir lanet değil, nimet olarak gördüğünü kaydetti.
7
Ünlü şarkıcı araba kazasından ve bir mağazada hırsızlık yapmaktan altı ay hapis cezasıyla yargılanıyordu.
8
Dava sonucunda, Lohan'ın tedbirsiz araba kullanmak ve polise yalan söylemek suçlarından 3 ay rehabilitasyona girmesine karar verildi.
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18

Son Dakika Lindsay Lohan 2 Milyon Dolara İtiraf Etti - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Hiçbir zaman boş kalmamıştı! Bu yıl bu görüntü yürek burktu Madonna'nın 19 milyon dolara aldığı saray yavrusu evinde yok yok! İşte Benim Stilim'in kibirli güzeli Sima Şerafettinova 'Barbie'ye benzeyeyim derken bakın ne hale geldi Tatil sezonunu erken açan Ivana Sert, siyah bikinisiyle şov yaptı 1 ay önce doğum yapan Emily Ratajkowski'den ayna karşısında "Tüm kilolarım gitti" pozu