Son Dakika Haberleri: Liseli Kız Okul Penceresinden Atladı

Liseli Kız Okul Penceresinden Atladı

9 yıl önce

1
Ataşehir Remzi Bayraktar Ticaret Meslek Lisesi 11. sınıf öğrencisi E.C., ders saatinde okulun 3. kat penceresinden kendisini boşluğa bıraktı. Sağ ayağı kırılan ve belinde incilme olan 17 yaşındaki E.C.'in erkek arkadaşından ayrıldığı için intihara teşebbüs ettiği iddia edildi.

2
Olay saat 09.30 sıralarında Libadiye Caddesi'nde bulunan Ataşehir Remzi Bayraktar Ticaret Meslek Lisesi'nde meydana geldi. Bilgisayar muhasebe labaratuarındaki ders sırasında kendisini iyi hissetmediğini söyleyerek öğretmeninden izin isteyen genç kız, bir üst kattaki boş sınıfın penceresine çıkıp kendisini boşluğa bıraktı.
3
Bu sırada okul bahçesinde bulunan öğrenciler E.C.'in düştüğünü görerek okul yönetimine haber verdi. Okul yönetimi zaman kaybetmeden durumu polise ve sağlık ekiplerine haber verdi. Kısa sürede olay yerine gelen sağlık ekipleri yere düşerek yaralananan genç kızı ambulansla Haydarpaşa Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13


Haber Yayın Tarihi: 17.03.2011 12:25 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Kalça kaldırma ameliyatı için Türkiye'ye gelen İngiliz turistin başına gelmeyen kalmadı! Helikopter turunda tesadüfen gördü! İzlanda'da 50 ceset kıyıya vurdu 29 yaşındaki gençten skandal itiraf: Yaşlı kadınlarla birlikte olarak haftada 56 bin TL kazanıyorum Instagram'dan gurur verici Türkiye paylaşımı! Bakın fotoğrafı kim çekti Dünyada sadece Türkiye'de var! Gören hayrete düşüyor