Liseli Kız Okul Penceresinden Atladı - Son Dakika

Liseli Kız Okul Penceresinden Atladı

17.03.2011 12:25

1
Ataşehir Remzi Bayraktar Ticaret Meslek Lisesi 11. sınıf öğrencisi E.C., ders saatinde okulun 3. kat penceresinden kendisini boşluğa bıraktı. Sağ ayağı kırılan ve belinde incilme olan 17 yaşındaki E.C.'in erkek arkadaşından ayrıldığı için intihara teşebbüs ettiği iddia edildi.

2
Olay saat 09.30 sıralarında Libadiye Caddesi'nde bulunan Ataşehir Remzi Bayraktar Ticaret Meslek Lisesi'nde meydana geldi. Bilgisayar muhasebe labaratuarındaki ders sırasında kendisini iyi hissetmediğini söyleyerek öğretmeninden izin isteyen genç kız, bir üst kattaki boş sınıfın penceresine çıkıp kendisini boşluğa bıraktı.
3
Bu sırada okul bahçesinde bulunan öğrenciler E.C.'in düştüğünü görerek okul yönetimine haber verdi. Okul yönetimi zaman kaybetmeden durumu polise ve sağlık ekiplerine haber verdi. Kısa sürede olay yerine gelen sağlık ekipleri yere düşerek yaralananan genç kızı ambulansla Haydarpaşa Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13

Son Dakika Liseli Kız Okul Penceresinden Atladı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor Yıldız oyuncu Gwyneth Paltrow'un başı fena dertte! "Vajina kokulu" mumu alev alıp patladı Doğal ısısını koruyan 500 yıllık mağaraya ilgi büyük! Akın akın geliyorlar Boş arazide öğrencisiyle ilişkiye giren evli öğretmenin tehdit mesajı ortaya çıktı: Seni sınıfta bırakırım İki işçi ağır çalışma şartlarına dayanamayarak hayatını kaybetti, bir işçi de protesto amaçlı kendini yaktı