Londra'da Harry Potter Oteli Açıldı - Son Dakika

Londra'da Harry Potter Oteli Açıldı

27.10.2014 14:58

Bu büyülü dünya, ziyaret etmek isteyen herkese açık.

1

J.K. Rowling'in hazırladığı Harry Potter kitap serisi, özellikle Warner Bros.'un hazırladığı film serisiyle birlikte tüm dünya çapında büyük bir hayran kitlesine sahip oldu. Öyle ki kitap ve filmlerin yanında çeşitli kostümler, video oyunları, figürler ve daha birçok yan ürün hazırlanıp satışa sunuldu.
Kaynak :
2
3

Bu seriye gösterilen ilgiden yararlanmak isteyenler de oldu, hatta bir keresinde bir büyü okulu da açılmıştı. Ve şimdiye bakacak olursak, Londra'da bir otelin Harry Potter'ın dünyasını temel alan odalar hazırlayarak müşterilerini ağırlamaya başladığını söyleyebiliriz.


4

Londra'daki The Georgian House'a uğrayanlar, Harry Potter havası soluyor. Zira odaların iç tasarımı, kullanılan eşyalar, iksir şişeleri ve büyü kitapları gibi unsurlar, size Rowling'in dünyasının içindeymişsiniz hissini veriyor. En azından gidenler bu görüşte.


5

Otelde tek gece geçirmenin bedeli ise, 249 sterlin. Eğer Londra'da yer alan Harry Potter stüdyo turuna da katılmak isterseniz, o zaman 363 sterlin, yani TL olarak bin 309 lira ödemeniz gerekiyor.


6

Bu işe siz ne dersiniz bilemeyiz, ancak dünya çapında çok sıkı Harry Potter hayranları var ve bu mekanı ziyaret edeceklerdir. Bu arada, Rowling'in Harry Potter için yeni çalışmalara başladığını ve üçleme olarak Warner Bros.'un da film çalışmaları içinde olduğunu .

7

Fotoğrafları The Independent sayfasından aldığımız belirtelim.


8
9
10
11
12
13
14
15
YORUMLAR
500

Son Dakika Londra'da Harry Potter Oteli Açıldı - Son Dakika


Advertisement