Son Dakika Haberleri: Lopez Dansöze Para Takamadı

Lopez Dansöze Para Takamadı

8 yıl önce

1
Jennifer Lopez, binlerce hayranı ile buluştuğu İstanbul Konseri sonrası Reina'da düzenlenen partiye katıldı.

2
Garanti Bankası sponsorluğunda düzenlenen ve sınırlı sayıda davetli ile gerçekleştirilen özel geceye ilerleyen saatlerde katılan güzel yıldız, konser yorgunluğunu sevgilisi ve ekibi ile birlikte Reina'da eğlenerek attı.

3
Gece boyunca oldukça keyifli olduğu görülen ve konserden henüz çıkmış olmasına rağmen enerjisinden bir şey kaybetmeyen Lopez, kendisine özel performans sergileyen Nomads İstanbul'un fusion oryantal dansçılarına eşlik etti.

4
Lopez'in sevgilisi Casper Smart, oryantallere takması için kendisine uzatılan parayı sevgilisinden çekinerek yanındaki arkadaşlarına verdi. Dansçıların kıvrak figürlerini oldukça beğenen J Lo, oryantal dansçılara eşlik etmeleri için kendi dansçılarını da piste yolladı.

5
Parti boyunca sevgilisi Casper Smart ile oldukça samimi görüntüler sergileyen Lopez, gecenin ilerleyen saatlerine kadar müziğe eşlik etti.

6
Kendine ayrılan özel locada gece boyunca White Russian içen ünlü star, yemek olarak et şiş, pazı dolma, tavuk şiş, sebzeli börek ve pizza tercih etti.


7
Partiye katılan konuklarla yakından ilgilenen sanatçı son derece mütevazı ve sempatik hareketler sergiledi.

8
Reina'nın İstanbul Boğazı'na hakim manzarasından ve etkileyici ambiyansından çok etkilendiğini söyleyen Lopez, kendisi için özel yapılan sürpriz havai fişek gösterisine hayran kaldı.

9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23Haber Yayın Tarihi: 16.11.2012 08:42 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Rusya'da bir benzin istasyonu, bikinili müşterilerine ücretsiz yakıt vereceğini duyurunca ortalık karıştı! Canan Karatay zeytinyağını öve öve bitiremedi: Altından daha kıymetli, anne sütü gibi! ABD'li modelin başı çok büyük dertte! Fotoğrafını görünce sakın üzerine tıklamayın Ünlü oyuncu Scarlett Johansson'dan olay itiraf: Bir grup erkek tarafından cinselleştirildim! Cristiano Ronaldo'nun eski sevgilisine çıplak fotoğraf şoku! Topa tuttular