Lösemi Hastası Çocuk Batman Oldu - Son Dakika

Lösemi Hastası Çocuk Batman Oldu

16.11.2013 21:19

Amerika Birleşik Devletleri'nde lösemi hastası 5 yaşındaki çocuk Batman oldu,

1
Amerika Birleşik Devletleri'nde lösemi hastası 5 yaşındaki çocuk Batman oldu, suçluları yakaladı.
2
Amerikalı ‘‘The Make-A-Wish Foundation'‘ (Bir Dilek Tut Vakfı) isimli hayırsever kurumun girişimiyle, San Francisco kentinde düzenlenen etkinlikte üç yıldır lösemi hastalığıyla boğuşan Miles Scott isimli çocuğun hayalleri gerçekleşti.
3
San Francisco kentinde yaşayan yaklaşık 7 bin gönüllü ile birlikte, polis ve itfaiye'nin destek verdiği etkinlikte, küçük Batman, yani yarasa adam suçluların peşine düştü ve onları yakalayarak adalete teslim etti.
4
San Francisco Belediyesi, küçük Batman'i daha sonra kentin anahtarını vererek ödüllendirdi.
5
18 aylıkken lösemi hastalığına yakalanan küçük çocuğun tedavisinin olumlu yanıt vermesi üzerine, uygulanmakta olan kemoterapiye yaz aylarında son verilmişti.
6
Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Barack Obama, yayınladığı video mesajıyla, Amerikalıların ilgi odağı olan küçük çocuğu destek mesajı göndererek kutladı.
7
8
9
10
11
12
13
14

Son Dakika Lösemi Hastası Çocuk Batman Oldu - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Sürpriz bayramda geldi! Bengü, ikinci çocuğuna hamile WhatsApp'ın sözleşme onayı için verdiği süre bugün doldu! Twitter'da yer yerinden oynadı Serenay Sarıkaya, "Arkadaşım" dediği iş adamıyla fena yakalandı İsrail'in yok etmek için var gücüyle bombaladığı Hamas'ın tünelleri ilk kez görüntülendi Serel Yereli, Londra sokaklarında iç çamaşırsız dolaştı
Advertisement