Lost Hayalkırıklığıyla Bitti - Son Dakika

Lost Hayalkırıklığıyla Bitti

24.05.2010 21:36

1
Altı yıldır yayınlanmakta olan "Lost" dizisinin dün gece yayınlanan finali izleyenleri hayalkırıklığına uğrattı. Karmaşık ve beklenmedik olaylarla süslenen senaryosu ile milyonlarca kişiyi ekranlara kitleyen "Lost"un final bölümünü izleyenler hayalkırıklığına uğradı.
2
Birçok "Lost" hayranı, dizideki tüm sorulara cevap alacağını beklerken, ucu açık bir final bölümü ile karşılaştı.

3
FİNALDE YAŞANANLAR

Birçok kahramanı finalden bir önceki bölümde ölmüş olan dizinin finalinde Jack, adadaki manyetik çekim alanını etkisiz hale getirerek arkadaşlarının kurtulması için kendini feda ediyor.

4
Bu sayede Kate, Sawyer, Hugo, Claire, Benjamin ve Miles, pilot Lapidus'ın kullandığı uçakla adadan kaçıyorlar.
5
Ancak dört saatlik finalin son sahnesinde altı yıldır tanıdığımız kahramanların, ölenler de dahil hepsinin gerçek hayatta bir kilisede buluştuklarını ve sevgililerin birbirlerine kavuştuklarını görüyoruz. Böylece dizi, izleyiciyi hayalle gerçek arasında bırakarak sona eriyor.
6
DALGA MI GEÇİYORSUNUZ BİZİMLE

NBC'de yayınlanan bir eleştiride "Lost'un finali bu mu yani, dalga mı geçiyorsunuz bizimle?" denilirken; Los Angeles Times'ın bir eleştirmeni de finalin, altı yıldır sürüp giden kafalarda soru işareti yaratan efsaneye yakışmadığını söyledi.

7
Entellektüel beklentisi olanlarda hayalkırıklığı

Blog yazarları ise, entellektüel açıdan dolu olan gizemlerle dolu dizinin finalini pembe dizilere benzetti:

8
"Lost'un finali duygusal olarak izleyiciyi tatmin etse de entellektüel beklentisi olanları tam bir hayalkırıklığına uğrattı. Dizideki tüm o gizemli olayların sadece duygusal bir temaya hizmet ettiği anlaşıldı
9
10
11
12
13
14
15
16

Son Dakika Lost Hayalkırıklığıyla Bitti - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Seda Sayan, Sayısal Loto çekilişini "Haydi Bismillah" diyerek yapınca gündem oldu Müge Anlı'nın vazgeçilmez ismi Arif Verimli'den takipçilerine ilginç öneri: Aşık olmayın "Doğuştan mesafem var" diyerek maske takmıyordu! Merve Boluğur sorumsuz davranışının karşılığını aldı Türkiye Güzeli yayını terk etti! Fahrettin Koca sorusuna verdiği yanıtla pes dedirtti Yeşilçam'ın tatlı sert babası Hulusi Kentmen'in harabeye dönen evi için harekete geçildi