Lotodan Kazandığı Parayı Umarsızca Harcayan 5 Kadın - Son Dakika

Lotodan Kazandığı Parayı Umarsızca Harcayan 5 Kadın

1

Şans oyunları ülkemizde olduğu kadar Avrupa'da da çok popüler. Avrupa genelinde yapılan en büyük çekilişin ismi ise EuroMillion. Bugüne kadar pek çok kişiyi milyoner yapan bu şans oyununda peki kazananlar neler yaptı?

2
Jane Park
Jane Park

Onun adı Jane Park. Bugün 21 yaşında olan Park, ödülü kazandığında sadece 17 yaşındaydı. Kazandığı ödülse 1.2 milyon Euroydu.

3
2012 yılında ödülü kazanana kadar saati 10 Euroya bir işte çalışan ve annesi ile yaşayan Park, ilk olarak yeni bir ev almış. Ancak yatak toplamak zor geldiğinden kısa bir süre içinde annesinin yanına geri dönmüş.

4

Park, ardından 10 bin dolara göğüslerini büyüttürmüş. Dudaklarına dolgu ve yüzüne botoks yaptırmış.

5

Park'ın bir tutkusu da otomobiller. Bugüne kadar bir BMW, bir VW Beetle ve bir de Range Rover satın almış. Hatta Range Rover modelini tamamen pembe renge boyatmış.

6

Yılda en az 7 tatile çıkan şanslı güzel, her bir tatilinde ortalama 10 bin Euro harcıyor. Ayrıca twitter hesabında 15 bin Euroya aldığı saatleri, 1000 Euroya aldığı ayakkabıları paylaşıyor.

7
Callie Rogers
Callie Rogers

İkinci talihli ise Callie Rogers. 2003 yılında lotodan 2.3 milyon Euro kazanmış. Hemen saatte 5 Euro kazandığı işini bırakmış.

8

O da ilk iş olarak 15 bin Euro'ya göğüslerini büyütmüş. Servetinin 400 bin Eurosunu giysilere, makyaj malzemelerine ve dövmelere yatırmış. 100 bin Eurosuyla lüks otomobiller almış. 300 bin Euro ise uyuşturucuya gitmiş. Geçen 13 yılın ardından Callie Rogers'ın ödülden sadece 3000 Eurosu kalmış.

9
Leah Sumray
Leah Sumray
Kazı kazan kartlarından 1.3 milyon Euro kazanan Leah Sumray da ödülle birlikte başı beladan kurtulmayanlardan. Sumray, ödülü kazandığı dönemde bir mahkemede şahitlik yapması gerekiyordu. Ancak ödülünü alınca şahitlik yerine tatile gitti. Dönüşündeyse hava alanında tutuklandı. Ödül kazanmadan önce saatliği 7 Euro'ya çalışıyordu.

10
Ianthe Fullagar
Ianthe Fullagar
Ianthe Fullagar ödül kazanan diğer şanslı şanssızlardan birisi. 2008 yılında Euromillions'tan 8 milyon Euro kazandı. Diğer ödül kazananlar gibi tükenişi yaşamasa da ödülü teslim alana kadar geçirdiği süreç inanılmaz. Ödül kazandığı bileti kaybetmekten korkan Fullagar bu sebeple ağır bir paranoya yaşamış. Haftalarca bileti iç çamaşırının içinde saklamak ve her 5 dakikada bir kontrol etmek zorunda kalmış.

11
Matt Topham
Matt Topham

Ödül kazanıp mutlu olan sayısı az olsa da hiç yok değil. Matt Topham ve Cassey Carrington aslında çocukluktan beri birbirine aşık bir çift.

12

EuroMillions'tan 2012 yılında 50 milyon Euro kazanmışlar. Kazandıkları parayla kendilerine ve yakın bir arkadaşlarına ev almışlar. 2014 yılında da ilk çocukları dünyaya gelmiş.

Haber Yayın Tarihi: 15.02.2017 11:41

Son Dakika Lotodan Kazandığı Parayı Umarsızca Harcayan 5 Kadın - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Eşcinsel çift, 'Kucak dansı yapacağız' diyerek kandırdığı otel görevlisini parçalayarak öldürdü Gelen geri dönmüyor! Salgından kaçanların ikinci adresi Kuşadası, nüfus bakımında 35 ili geçti Sporu bırakıp cinsel içerikli siteye üye olan sörfçüden çarpıcı itiraf: Tacize uğradım, kimseye anlatamadım Bazı kısımları sapasağlam! 800 bin yıllık Van Gölü'nden bir batık gemi daha gün yüzüne çıkartıldı Kalça yarışmasına katılan doktor aç kaldı! Hiçbir hastane iş başvurusunu kabul etmiyor