Lugano Trafik Uygulamasına Takıldı - Son Dakika

Lugano Trafik Uygulamasına Takıldı

01.02.2011 10:55

1
Fenerbahçe'nin yıldız futbolcusu Diego Logano polisin trafik uygulamasına takıldı. Ortaköy'de arkadaşıyla akşam yemeğini yedikten sonra arabasına binen Lugano trafik polislerinin Ortaköy'de yaptıkları uygulamaya yakalandı. Trafik polisinin uzattığı alkometreyi üflemek istemeyen ünlü futbolcu polis ekiplerini uzun süre uğraştırdı.

2
Fenerbahçe'nin yıldız Oyuncusu Diego Lugano polisin trafik uygulamasına takıldı. Trafik polislerinin tüm ısrarlarına rağmen alkometreyi üflemek istemeyen ünlü futbolcu bir kokoreççiye girerek beklemeye başladı. Bu sırada Lugano kendisiyle röportaj yapmak isteyen muhabire elini kulağına götürerek İngilizce bilmediğini anlatarak 'Okey Show' diye konuştu.
3
Polis cep telefonuyla Lugano'nun tercümanına ünlü futbolcunun alkometreyi üflemesini üflememesi halinde Şişli Etfal Hastanesine giderek kan örneği alınacağını oradan da Yenibosna'daki adli tıpa test için göndereceklerini söyledi. Polisle anlaşamayan Lugano tercümanını çağırdı. Kısa sürede gelen tercümanla konuşan Lugano arabasını otoparka çektirdi.

4
Daha sonra kan örneği alınmak üzere polis aracına bindirilerek hastaneye götürülen Lugano Beşiktaş Meydana geldikten sonra polislere alkometreyi üfleyeceğini söyledi. Polis aracına binerken "Show bitti" diyen Lugano araç içinde alkometreyi üfledi. Ünlü futbolcunun üflediği alkolşmetrede 0.12 promil alkollü çıktığı görülürken, Lugano kendisini almaya gelen tercümanın arabasına binerek uzaklaştı.

5
Ünlü futbolcu Lugano alkometreyi üflemek için direnirken beklediği kokoreççide kendisine ikram edilen çayları içti. Lugano'yu gören vatandaşlar kendisiyle hatıra fotoğrafı çektirdi. Çay ikram eden esnaf Lugano'nun kendilerini ziyaret etmeye ve çay içmeye geldiğini söyledi. Lugano'yu meraklı gözlerle izleyen Fenerbahçeli bir taraftar kendisinin Fenerbahçeli olduğu için Lugano'nun içki içtiğine inanmadığını söyledi.
6
7

YORUMLAR
500

Son Dakika Lugano Trafik Uygulamasına Takıldı - Son Dakika


Advertisement