Lüks Otomobili Modifiye Ederken Eline Yüzüne Bulaştırdı - Son Dakika

Lüks Otomobili Modifiye Ederken Eline Yüzüne Bulaştırdı

3 yıl önce

1

Otomobilleri modifiye etmek ne kadar eğlenceli olsa da bazen bu durumu oldukça abartan hatta kötüleştiren durumlarla da karşılaşıyoruz. İşte Mercedes otomobili adeta mahveden modifiyeden kareler...

2
Araç modifiyesi hakkında yapılacak binlerce modifikasyon varken modifiye denildiğinde çoğu zaman ilk akla gelen işlemlerden birisi de arabayı alçaltmak, basmak veya düşürmek diye tabir ettiğimiz süspansiyon modifiyesidir.


3
Süspansiyon modifiyenin yapılmak istenmesinin birçok farklı nedeni olabilir. En öne çıkan neden ise araç kaportasıyla lastikler arasında kalan mesafeyi kapatmak istenmesidir.


4
Araçları yere yakınlaştırmak için kullanıcıların ortaya sunmuş olduğu birçok neden var. Kimi yere yakın arabanın verdiği büyük güven hissi kimi virajda tutuşun arttığı (bu kısım tartışılır) kimi de görüntüsü baştan aşağıya değiştiği için arabasını yere basmak isteyebilir.

5
Ama bazen işler hesaplandığı gibi olmayabilir. İşte sonucu...
Ama bazen işler hesaplandığı gibi olmayabilir. İşte sonucu...
6
7
8
9
10

Haber Yayın Tarihi: 09.03.2017 04:11 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

İstanbul'un nadide semtinde telesiyej keyfi! 60 yıl önce çekildi Ayşen Gruda'yla, Müjdat Gezen'in nişan attığını biliyor muydunuz? Cani anneden kan donduran itiraf! 3 çocuğunu ninniler eşliğinde boğarak öldürdü Isırdığını 10 dakikada öldürüyor! Yangın ve selin vurduğu Avustralya'da katil örümcek alarmı Ramo'nun yosun gözlü güzeli Fatoş, Instagram pozlarıyla büyülüyor!

Son Dakika Haberleri