Lüks Otomobili Modifiye Ederken Eline Yüzüne Bulaştırdı - Son Dakika

Lüks Otomobili Modifiye Ederken Eline Yüzüne Bulaştırdı

09.03.2017 16:11

1

Otomobilleri modifiye etmek ne kadar eğlenceli olsa da bazen bu durumu oldukça abartan hatta kötüleştiren durumlarla da karşılaşıyoruz. İşte Mercedes otomobili adeta mahveden modifiyeden kareler...

2
Araç modifiyesi hakkında yapılacak binlerce modifikasyon varken modifiye denildiğinde çoğu zaman ilk akla gelen işlemlerden birisi de arabayı alçaltmak, basmak veya düşürmek diye tabir ettiğimiz süspansiyon modifiyesidir.

3
Süspansiyon modifiyenin yapılmak istenmesinin birçok farklı nedeni olabilir. En öne çıkan neden ise araç kaportasıyla lastikler arasında kalan mesafeyi kapatmak istenmesidir.

4
Araçları yere yakınlaştırmak için kullanıcıların ortaya sunmuş olduğu birçok neden var. Kimi yere yakın arabanın verdiği büyük güven hissi kimi virajda tutuşun arttığı (bu kısım tartışılır) kimi de görüntüsü baştan aşağıya değiştiği için arabasını yere basmak isteyebilir.

5
Ama bazen işler hesaplandığı gibi olmayabilir. İşte sonucu...
Ama bazen işler hesaplandığı gibi olmayabilir. İşte sonucu...
6
7
8
9
10

Son Dakika Lüks Otomobili Modifiye Ederken Eline Yüzüne Bulaştırdı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor