Madalya Almak İçin Kendine Testosteron Enjekte Edecek - Son Dakika

Madalya Almak İçin Kendine Testosteron Enjekte Edecek

22.08.2016 13:05

1
'Madalya almak için kendime testosteron vereceğim'
Madalya almak için kendime testosteron vereceğim
Polonyalı Atlet Joanna Jozwik, Rio'da 5. olduğu yarıştan sonrası çok tartışılacak açıklamalarda bulundu. Joanna Jozwik: Kendimi gümüş madalya almış gibi varsayıyorum. Podyumdaki 3 atlet çok tartışmalı. Yetkililerin bu konuda bir şey yapmıyor olması çok ilginç.

2
Joanna Jozwik: Stadyuma gelirken Wambui'nin arkasından yürüyordum. Benden 3 kat büyük. Nasıl hissetmeliyim? Büyük bir baldırı, büyük bir ayağı var. 3 adımım onun bir adımı kadar.

3
Çok yüksek seviyede testesteronları var, neredeyse bir erkek kadar ve bu yüzden böyle görünüyorlar, böyle koşuyorlar.

4
5. olmak acı veriyor. Melissa Bishop'u gördüm. Hayalkırıklığına uğramıştı. Kişisel rekorunu geliştirdi ama 4. oldu. Bu üzücü ve bence altın madalya almalıydı.

5
Avrupalılar arasında birinci, beyazlar içinde ikinci olduğum için mutluyum. Bir dahaki sefere kendime testosteron enjekte edeceğim ki madalya kazanabileyim.

6
7
8
9
10
11
12

Son Dakika Madalya Almak İçin Kendine Testosteron Enjekte Edecek - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Ormanda yürüyüş yapan hemşireye önce tecavüz etti, ardından arabayla üstünden geçti Türkiye'de nadir görülen manzara! İki adımla şehir değiştiriyorlar "Ronaldo'ya karşı koyamam" diyen G.Saray'ın eski yengesi, yeniden evlenmeye hazır Cinsel içerikli videolarından servet kazanan pilot sonunda patladı: Beni kullandılar Arka Sokaklar'ın Zeliş'i dekolteli poz verdi, takipçileri tek bir şeye takıldı