Son Dakika Haberleri: Madalya Almak İçin Kendine Testosteron Enjekte Edecek

Madalya Almak İçin Kendine Testosteron Enjekte Edecek

4 yıl önce

1
'Madalya almak için kendime testosteron vereceğim'
Madalya almak için kendime testosteron vereceğim
Polonyalı Atlet Joanna Jozwik, Rio'da 5. olduğu yarıştan sonrası çok tartışılacak açıklamalarda bulundu. Joanna Jozwik: Kendimi gümüş madalya almış gibi varsayıyorum. Podyumdaki 3 atlet çok tartışmalı. Yetkililerin bu konuda bir şey yapmıyor olması çok ilginç.

2
Joanna Jozwik: Stadyuma gelirken Wambui'nin arkasından yürüyordum. Benden 3 kat büyük. Nasıl hissetmeliyim? Büyük bir baldırı, büyük bir ayağı var. 3 adımım onun bir adımı kadar.

3
Çok yüksek seviyede testesteronları var, neredeyse bir erkek kadar ve bu yüzden böyle görünüyorlar, böyle koşuyorlar.

4
5. olmak acı veriyor. Melissa Bishop'u gördüm. Hayalkırıklığına uğramıştı. Kişisel rekorunu geliştirdi ama 4. oldu. Bu üzücü ve bence altın madalya almalıydı.

5
Avrupalılar arasında birinci, beyazlar içinde ikinci olduğum için mutluyum. Bir dahaki sefere kendime testosteron enjekte edeceğim ki madalya kazanabileyim.

6
7
8
9
10
11
12Haber Yayın Tarihi: 22.08.2016 01:05 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Trump'ın güzeller güzeli kızı Ivanka Trump'ın estetiksiz hali görenleri şoke etti! Yürek burkan tablo! Kanserden kaybettiği nişanlısının cenazesiyle evlendi! Oryantal Asena yeni stiliyle şoke etti! Bambaşka biri oldu Sadece 26 bin lirayla iş hayatına atıldı, şimdi altın kaplama yatı var! Arka Sokaklar'ın Komiser Murat'ıydı! Şimdi bambaşka bir hayatı var