Madonna'nın Kızı Lourdes Leon Koltuk Altı Tüyleriyle Dikkat Çekti - Son Dakika

Madonna'nın Kızı Lourdes Leon Koltuk Altı Tüyleriyle Dikkat Çekti

11.04.2017 10:30

Miami'de tatil yapan Madonna'nın kızı Leon'un bikinisinden çok koltuk altı tüyleri dikkat çekti. Geçtiğimiz yıllarda Madonna koltuk altı tüylerini uzatarak “moda” haline getirmişti.

1
Madonna'nın 20 yaşındaki kızı Lourdes Leon Miami'de görüntülendi. Lourdes, yüzüne gölge yapmak için kolunu kaldırdığında tüylerini aldırmadığı göründü.

2
Madonna'nın 20 yaşındaki kızı Lourdes Leon, Miami'de sevgilisi ve arkadaşlarıyla denizin keyfini çıkarırken görüntülendi.

3
Siyah ince bikinisi ve düzgün fiziğiyle dikkat çeken Lourdes'in koltuk altı tüylerini almadığı dikkat çekti. Geçtiğimiz yıllarda annesi Madonna da Instagram'da paylaştığı selfiede koltuk altı tüyleriyle uzun süre konuşulmuştu.

4

Genç kadının kolundaki 'R' harfi dövmesi de gözlerden kaçmadı. Bu dövmenin kardeşi Rocco için yapıldığı düşünülüyor.

5
Kameraları görünce gerillerek şalıyla kendisini kapamaya çalışan Lourdes Leon, daha sonra ise denize girdiği sırada magazincilere kızdı.

6
7
8
9
10
11
12
13

Son Dakika Madonna'nın Kızı Lourdes Leon Koltuk Altı Tüyleriyle Dikkat Çekti - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bebek büyüklüğünde kurbağayı gören köylüler dondu kaldı Bu hastalık milyonda bir görülüyor! Uyuyunca haftalarca gözünü açamıyor Bikinisiyle poz veren Kim Kardashian ayaklarıyla dalga konusu oldu Kalp krizi iki can birden aldı! Önce anne sonra göğsündeki bebeği hayatını kaybetti Ölüm sayılarının rekor kırdığı Hindistan'da milletvekili şifa olsun diye inek idrarı içti
Advertisement