Magazin dünyasına bomba gibi düşen iddia: Rihanna, milyarder Arap iş adamından ayrıldı! - Son Dakika

Magazin dünyasına bomba gibi düşen iddia: Rihanna, milyarder Arap iş adamından ayrıldı!

2 ay önce

Barbados asıllı şarkıcı Rihanna'nın, 3 yıldır birlikte olduğu Arap iş adamı sevgilisi Hassan Jameel'den ayrıldığı iddia edildi.

1
Rihanna, 3 yıldır Toyota'nın Suudi Arabistan distribütörlüğünü yapan şirketin varisi milyarder iş adamı Hassan Jameel ile birlikteydi.
2
Rihanna'nın sevgilisi ile çekilen samimi görüntüleri dünya basınında büyük yankı uyandırmıştı. Sonrasında Rihanna, Interview dergisine Jameel'e aşık olduğunu açıklamıştı. Çift o gün bugündür aşklarını doyasıya yaşamaya başlamıştı ki...
3
Geçtiğimiz aralık ayında da İstanbul'a gelen Rihanna ve Hassan Jameel'in ilişkilerine nokta koydukları öne sürüldü.
4
Us Weekly, Haziran 2017'de ilk kez görüntülenen çiftin, üç yıllık ilişkisinin bittiğini söyleyen bir kaynağa atıfta bulunan bir rapor yayınladı.
5
Dünyanın en büyük şirketlerinden biri olan Toyota'nın varisi Hassan Jameel, Forbes'un en çok kazananlar listesinde yer alırken, net gelirinin 1,5 milyar dolar olduğu biliniyor.
6
Rihanna Hassan Jameel'den önceki ilişkisini şarkıcı Drake ile yaşamış, ikili 2016 yılının Eylül ayında ayrılık kararı almıştı.
7
Ne Rihanna'nın ne de Jameel'in cephesinden ise hala ses yok. İkisi de bu haberlerle ilgili yorum yapmadı.
8
Barbados asıllı şarkıcı daha sonra Real Madrid'in yıldız futbolcusu Karim Benzema ile birlikte görüntülenmişti.
9
İspanyol medyası, Rihanna'nın, Benzema ile birlikteyken eski sevgilisi Chris Brown ile görüşmesi üzerine ilişkilerinin bittiğini iddia etmişti.
10
İşte Rihanna'nın Instagram'ından kareler...
İşte Rihannanın Instagramından kareler...
11
12
13
14
15

Haber Yayın Tarihi: 18.01.2020 03:27 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Askeri okulu birincilikle bitiren Barbie lakaplı Amerikalı güzel başarısıyla takdir topladı Pedofili ev sahibini yakalatan hırsızın hayatı tamamen değişti! Güzellik kraliçesinin çıplak fotoğrafları internete sızdırıldı 6 yıldır gözlerini kapatamıyor! Genç dansçının görüntüsü yürekleri dağladı Elektrik faturasını yüzde 50 azaltıyor! İşte uzmanından en garanti yöntemler