Magazin Dünyasının Yaramaz Çocuğuydu, TIR Şöförü Oldu - Son Dakika

Magazin Dünyasının Yaramaz Çocuğuydu, TIR Şöförü Oldu

04.12.2018 11:50

Magazin dünyasının huysuz ve yaramaz çocuğu olarak tanıdığımız Tolga Karel, Amerika'ya gitti; planları istediği gibi gitmedi ve iflas etti. Ünlü yıldız şimdilerde tır şoförlüğü yapıyor.

1
Seneler önce ekranlarda sıkça görüdüğümüz oyuncu Tolga Karel'in şimdiki mesleği şaşırtıyor.
2
Yaprak Dökümü dizisiyle akıllara kazınan Tolga Karel Amerika'ya yerleşmişti. Karel kurduğu işi batırdı, eşinin annesinin evine yerleşti. Sağlık turizm işine giren Karel'in işleri umduğu gibi gitmedi. Ünlü oyuncu iflas edince tır şoförlüğü yapmaya başladı.
3
Karel ekonomik olarak zorluklar yaşamaya başlayınca; kursa yazıldı ve tır şöforlüğü yapmaya başladı. Karel aylık maaş olarak da 8 bin dolar alıyor.

4
2. Sayfa'nın gündeme getirdiği haberde Tolga Karel'in iş yeri olarak kullandığı evinden ayrıldığı ve eşinin annesinin evinde yaşamaya başladığı bilgisi de yer alıyor. Şimdilerde tır şoförlüğü yapan Karel sosyal medya hesabından paylaşımlar yapmayı da ihmal etmedi.

5
Oyuncu Tolga Karel, oğlu Cihangir'in annesi Günay Musayeva ile boşandıktan sonra Sarah Scott ile evlenerek Amerika'ya yerleşmişti.
6
7
8

Son Dakika Magazin Dünyasının Yaramaz Çocuğuydu, TIR Şöförü Oldu - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (12)
  • zorbey bozkurt: türkiyede olsaydı aç geberirdi en kral şöför 2500 tl 500 dolar alıyor 16 yılda geldigimiz nokta dünya bizi kıskanıyor yalanı ile milleti uyutma sanatı. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • rterth tjy: 696 KHK İLE KADROYA GEÇEN 4/D Lİ SÜREKLİ İŞÇİLERE 2020 EKİMİNE KADAR UYGULANAN YHK KARARLARI HAKSIZLIKTIR.. KADRO ALAN İŞÇİLER OLARAK BİZLERDE 2019 TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ İSTİYORUZ.. TİS İKRAMİYESİ (30+30), DENGE ÖDENEĞİ VE ENFLASYON FARKI İSTİYORUZ !!! ESKİ KAMU İŞÇİLERİ İLE AYNI HAKLARI İSTİYORUZ !!! Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement