Son Dakika Haberleri: Magazin Tarihine Geçen Skandal Olaylar

Magazin Tarihine Geçen Skandal Olaylar

2 ay önce

Britney Spears'dan Hugh Grant'a, sanat dünyasından birçok ismin utançla hatırlanacak skandal olayları, yıllar geçse de duyanları hayrete düşürüyor!

1
Woody Allen: Evlatlık edindikleri kızla evlend
Woody Allen: Evlatlık edindikleri kızla evlend
Yönetmen ve müzisyen Woody Allen'ın adı, Eşi Mia Farrow'un evlatlığı Soon Yi- Previn ile aşk dedikodularına karıştı ve bu skandal Allen tarafından da doğrulandı.
2
Charlie Sheen: Cinsel içerikli film yıldızlarına servet harcadı
Charlie Sheen: Cinsel içerikli film yıldızlarına servet harcadı
Ünlü aktör Charlie Sheen, 1995 yılında Hollywood''da ünlülere kadın sağlayan Heidi Fleiss''in kızlarıyla birlikte olduğunu ve kendi servetini bitirecek kadar çok para harcadığını itiraf ederek, büyük tepki topladı.
3
Evlat edindiği kızdan 31 yaş büyüktü
Evlat edindiği kızdan 31 yaş büyüktü
Woody Allen kendisinden 31 yaş küçük Soon Yi ile dünya evine girdiğinde Allen 56, Soon Yi 21 yaşındaydı.
4
Woody Allen'ın Soon Yi ile yaptığı evliliğinden olan kızı Bechet Dumaine Allen.
5
Kadir İnanır, 2000'lerin başında Derman Bey adlı bir televizyon dizisinde oynuyordu. O dönem ciddi bir seyirci kitlesi olan dizide, Kadir İnanır ve aralarında Buket Saygı'nın da bulunduğu bir grup genç manken yer alıyordu.
6
7
8
9
10
Kadir İnanır'ın avukatı, "Taciz iddialarından sonra Buket Saygı'nın mankenlik işleri açıldı. İnanır adını kullanarak kazanç elde etmeye çalışıyor.'' diyerek Buket Saygı'yı fırsatçılıkla suçladı. O sırada, İnanır'ın avukatının Buket Saygı'nın defile pozlarıyla ilgili iddialarına, Saygı'nın manken arkadaşları, ''Biz kendimizi değil, kıyafetleri sergiliyoruz!'' diyerek tepki gösterdi. 6 yıl süren dava, İnanır'ın 150 bin liralık tazminat ödemeye mahkum edilmesiyle sona erdi.
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Ünlü aktörün bir dönem üç cinsel içerikli film oyuncusuyla aynı evde yaşaması ve HIV pozifi virüsü taşıdığını açıklaması, yine adının karıştığı başka bir skandaldı.

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Berlusconi'nin Cinsel İçerikli Partilerini İfşa Eden Genç Modelin Ölümünde Cinayet Şüphesi Muhabirin Çektiği Bu Fotoğraf Sonu Oldu! Ruh Sağlığı Bozuldu İntihar Etti Dünyanın En Pahalı Şehirleri Açıklandı! İstanbul'un Sıralaması Şaşırtıyor İşte En Çok Borcu Olan Ülkeler 'New York'un Yarısıyla Yattım' Demişti, İç Çamaşırı Çekimlerinde Sınırları Zorladı!