Mahinur Özdemir Evlendi - Son Dakika

Mahinur Özdemir Evlendi

31.07.2010 09:42

1
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Brüksel Bölge Milletvekili Mahinur Özdemir ile Rahmi Göktaş'ın düğün törenine katıldı. Başbakan, Hidiv Kasrı'nda yapılan düğüne, eşi Emine Erdoğan, kızları Sümeyye Erdoğan ve Esra Albayrak ile birlikte geldi. Düğün töreninde çifti tebrik eden Başbakan Erdoğan, gelin ve damatla aile fotoğrafı çektirdi.
2
Göktaş'ın, AK Parti İstanbul Milletvekili Edibe Sözen'in Özel Kalem Müdürü olduğu belirtilirken, çiftin nikahının Belçika'da kıyıldığı öğrenildi. Düğün törenine, Devlet Bakanı Selma Aliye Kavaf, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ile çok sayıda davetli katıldı.
3
Belçika'da Vekil Seçilen İlk Başörtülü Aday

Mahinur Özdemir (d. 7 Kasım 1982, Schaerbeek), Türk asıllı Belçikalı siyasetçi.

4
24 Haziran 2009'da Frankofon kesimden, Hristiyan Demokrat çizgideki CDH'den Brüksel Meclisi'ne seçildi. Böylece Belçika'da vekil seçilen ilk başörtülü aday oldu.
5
Özdemir, göçmen bir Türk ailesinin Belçika'daki üçüncü nesil fertlerindendir.
6
Seçilmesinin ardından, başörtüsü yüzünden eleştiriler aldı ve çalışmasının zor olacağı iddia edildi.
7
Özdemir, başlıca ilgilendiği konuların sehir planlama, imar, çevre , konut sorunu ve isyerlerinde ayrimciliklarla mücadele oldugunu açikladi

8
9
10
11
12
13

Son Dakika Mahinur Özdemir Evlendi - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Daireler, merdivenler, posta kutuları! Sıcaklığın eksi 50 dereceye düştüğü yerde her şey buz tuttu 2 kadın öğretmen, 18 yaşındaki öğrenciyi eve davet edip üçlü ilişkiye girdi Bu yıl kırmızı halı bambaşkaydı! İşte 2021 Altın Küre Ödülleri'nin en şık ünlüleri Ronaldo'nun sevgilisi Georgina Rodriguez 5. çocuğu istiyor Etle şov yapan Nusret, bu kez takipçilerinin hiç alışık olmadığı bir paylaşım yaptı