Mahir, Feride'yi Kaçırıyor! - Son Dakika

Mahir, Feride'yi Kaçırıyor!

20.05.2013 11:44

ATV'de yayınlanan sevilen dizi 'Karadayı' yine heyecan dolu yeni bölümü ile izleyiciyi ekranlara kitleyecek.

1
ATV'nin sevilen dizisi 'Karadayı' 32. bölümü ile izleyiciyi ekranlara kitleyecek. Bu akşam ekrana gelecek bölümde ise şunlar yaşanacak.
2
Her yerde aranan Mahir'i getirene ödül verileceği duyurulur. Mahir her an yakalanma tehlikesine rağmen Feride'nin karşısına çıkar.
3
Ancak Feride'den hiç beklemediği bir sürprizle karşılaşır. Mahir'in Feride'ye söyleyecekleri ise Feride'yi kalbinden vuracaktır.
4
Turgut Mahir'in yerini öğrenebilmek için ailesini sorguya alır. Mahir'e olan tüm öfkesini ailesinden çıkarmaya kararlıdır. Kara ailesi büyük ve zorlu bir sınavdan geçer.
5
Bu sırada Turgut'un açtığı yarayı taşıyamayan Ayten bir karar verir. Nazif'in son duruşması gelip çatar. Feride duruşmadan önce kararını verir.
6
Eli kolu bağlanan Mahir'in tek çaresi kalmıştır. Feride'yi kaçıracaktır!
7
8
9
10
11
12

Son Dakika Mahir, Feride'yi Kaçırıyor! - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Canlı yayında bilerek göğüslerini gösteren jüri üyesi kızlarıyla birbirine girdi! Sebep yine aynı Çıplak fotoğraflarını satan modeli şaşırtan talep! En çok o pozu istiyorlar "Her seferinde yıkıyorum" demişti! Cardi B, taharet temizliği için asistan tutmuş Sorumsuzca davrananların eseri! İstanbul'un bir ilçesinde kediler 'Şirinler'e döndü Boyları 12 metre kiloları 50 ton! 2 bin yıldır öylece duruyorlar