MAHİR ÜNAL Resimleri

Mahir Ünal Resimleri

 • 24 Haziran 2018 16:36 Siyasiler Sandık Başında Siyasiler Sandık Başında Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için Türkiye genelinde oy verme işlemi bitti. Cumhurbaşkanı adayları ve siyasiler de oylarını kullanmak için sandığa gitti.
 • 07 Haziran 2017 00:04 AK Parti Sözcüsü Ünal'dan Darbe Iddialarına Yanıt AK Parti Sözcüsü Ünal'dan Darbe Iddialarına Yanıt AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, "Türkiye Cumhuriyeti Devleti bundan sonraki süreçte herhangi bir darbe girişimine asla müsaade etmeyecektir, bunun zemininin oluşmasına asla müsaade etmeyecektir" dedi.
 • 06 Haziran 2017 20:52 AK Parti'de Yeni Darbe İddialarına Sert Cevap: Fetö'nün Beli Kırılmıştır! AK Parti'de Yeni Darbe İddialarına Sert Cevap: Fetö'nün Beli Kırılmıştır! AK Parti MYK toplantısının ardından açıklama yapan parti sözcüsü Mahir Ünal, 15 Haziran'da FETÖ'nün yeni bir darbe girişiminde bulunacağı iddialarına "FETÖ'nün beli kırılmıştır" sözleriyle cevap verdi.
 • 25 Mart 2017 23:30 Halk Oylamasına Doğru Halk Oylamasına Doğru Eski Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, "16 Nisan'dan sonra siyaset daha da güçlenecek, siyaset yapmadan partilerinde konforlu bir şekilde muhalefet yapanlar, siyaset yapmak zorunda kalacaklar.
 • 27 Temmuz 2016 22:32 Eski Bakan Ünal'dan İzmir Demokrasi Nöbetine Destek Eski Bakan Ünal'dan İzmir Demokrasi Nöbetine Destek İzmir’deki demokrasi nöbetinde konuşan eski Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, “Ülkemizin ekonomisi son derece güçlü ve darbe girişiminden fazla bir yara almadı.
 • 15 Nisan 2016 11:31 Bakan Ünal: Bakan Ünal: "Expo, Krizin Ardından Kaldıraç Olacak" Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, Expo 2016 Antalya Sergi alanının Rusya ile yaşanan uçak krizinin ardından Antalya turizmi için bir kaldıraç görevi göreceğini söyledi.
 • 09 Mart 2016 15:27 Bakan Ünal: Bakan Ünal: "50 Milyar Dolar Turizm Gelirini Gerçekleştirmemiz Uzak Değil" Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, Uluslararası Turizm Borsası Fuarı’na gerçekleştirdiği ziyaretin ardından düzenlediği basın toplantısında, “50 milyar dolar turizm gelirini gerçekleştirmemiz hiç de uzak değil. Çünkü bunun için ihtiyaç duyduğumuz her şeye sahibiz” dedi.
 • 21 Şubat 2016 16:26 Bakan Ünal: Turizmde Pazar ve Ürün Çeşitliliğini Sağlamak Gerekiyor Bakan Ünal: Turizmde Pazar ve Ürün Çeşitliliğini Sağlamak Gerekiyor Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, son 20 yılda yürütülen politikalarla orta- alt gelir düzeyindeki dünyadan alınabilecek maksimum turist sayısına ulaştıklarını, artık pazar ve ürün çeşitliliğini artırarak orta- üst gelir grubu turistleri ülkemize çekmenin gerektiğini vurguladı.
 • 12 Şubat 2016 12:26 Oğlu Polis Olamayan Anne Bakan Ünal'dan Ağlayarak Yardım İstedi Oğlu Polis Olamayan Anne Bakan Ünal'dan Ağlayarak Yardım İstedi Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal ile Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Kahramanmaraş'ta kentin düşman işgalinden kurtuluşunun 96'ncı yıldönümü kutlamalarına katıldı.
 • 11 Şubat 2016 22:47 Bakan Ünal: Basına Karşı Saldırıyı Lanetliyorum Bakan Ünal: Basına Karşı Saldırıyı Lanetliyorum Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, Yeni Akit ve Yenişafak gazete binalarına yönelik saldırıyı kınarken, "Basına karşı yapılan saldırıyı lanetliyorum" dedi.
 • 21 Ocak 2016 20:05 Turizm Bakanı Ünal: Turizm Bakanı Ünal: "İnsanların Seyahat Özgürlüğü Kısıtlanmamalı" Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, Rusya’nın turizm sektörünü Türkiye ile yaşadığı uluslararası bir sorundan dolayı yaptırım aracı olarak kullandığını kaydederek, “İnsanların seyahat etme özgürlüğünün hiçbir şekilde kısıtlanmaması gerekiyor” dedi.
 • 10 Aralık 2015 15:26 Bakan Ünal: Londra Ne Kadar Güvenliyse İzmir de O Kadar Güvenli Bakan Ünal: Londra Ne Kadar Güvenliyse İzmir de O Kadar Güvenli Travel Turkey İzmir fuarının açılışına katılan Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, “Bugün İzmir, Londra ve Paris ne kadar güvenilirse o kadar güvenli. Türkiye'yi, Ortadoğu’nun parçası olarak göstermeye çalışan algıyı asla kabul etmeyeceğiz.
 • 05 Aralık 2015 17:25 Turizm Sektör Buluşmaları Turizm Sektör Buluşmaları Turizm Sektör Buluşmaları’nda turizmcilerle bir araya gelen Kültür ve Turizm Bakanı Mahir Ünal, turizm sektörünün Rusya krizinden etkilenmemesi için gereken tedbirlerin alınacağını söyledi.
 • 22 Ağustos 2015 18:29 Ak Partili Ünal: Tayyip Erdoğan'ı Ver, İktidarı Al Diyecekler Ak Partili Ünal: Tayyip Erdoğan'ı Ver, İktidarı Al Diyecekler Ak Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, sorumsuzlukla suçladığı MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi eleştirirken, "İktidar senin mi, iktidar dağıtıyorsun? Bugün 'Bilal'i ver, iktidarı al' diyen, yarın şuna hazırlanıyor.
 • 12 Temmuz 2015 17:59 Ak Partili Ünal: Demirtaş İki Gün Konuştu, Üçüncü Gün Vasileri Devreye Girdi Ak Partili Ünal: Demirtaş İki Gün Konuştu, Üçüncü Gün Vasileri Devreye Girdi Ak Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, partisinin Diyarbakır İl Koordinasyon Toplantısında yaptığı konuşmada, HDP ve Selahattin Demirtaş'ı sert bir dille eleştirerek, "Peki seçimler bitti, Sellahattin Demirtaş iki gün konuştu.
 • 12 Temmuz 2015 17:44 AK Parti'li Ünal Diyarbakır'da Hdp'ye Yüklendi AK Parti'li Ünal Diyarbakır'da Hdp'ye Yüklendi Partisinin Diyarbakır’da düzenlediği istişare toplantısına katılan AK Parti Grup Başkan Vekili Mahir Ünal, burada HDP’ye yüklendi.
 • 05 Temmuz 2015 00:07 Ak Partili Ünal: Neden Türkiye ile Işid'i Aynı Karede Göstermeye Çalışıyorlar Ak Partili Ünal: Neden Türkiye ile Işid'i Aynı Karede Göstermeye Çalışıyorlar Şırnak'ta iftar yemeğine katılan Ak Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, 2 yıl önce Türkiye'nin IŞİD'i terör örgütü olarak kabul ettiğini belirterek, HDP'yi eleştirdi.
 • 04 Temmuz 2015 22:55 AK Parti Grup Başkan Vekili Mahir Ünal'dan Hdp'ye Eleştiri AK Parti Grup Başkan Vekili Mahir Ünal'dan Hdp'ye Eleştiri AK Parti Grup Başkan Vekili Mahir Ünal, HDP’nin seçimden önce herkese gülücükler dağıttığını belirterek, "Güzel mesajlar vermeye çalıştı.
 • 04 Haziran 2015 18:37 Ak Partili Ünal, Geleneksel Çocuk Oyunları Oynadı Ak Partili Ünal, Geleneksel Çocuk Oyunları Oynadı Ak Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, Kahramanmaraş'ta Geleneksel Çocuk Oyunları Parkı'nda tahta arabaya bindi, misket ve kösküç oynadı.
 • 28 Mayıs 2015 17:39 MHP'li Halaçoğlu: AKP Siyasi Çöküşü Nedeniyle Ayasofya'ya Sarılıyor MHP'li Halaçoğlu: AKP Siyasi Çöküşü Nedeniyle Ayasofya'ya Sarılıyor Mhp Grup Başkanvekili Yusuf Halaçoğlu, AK Partili Mahir Ünal'ın, 29 Mayıs'ta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, Ayasofya'da namaz kılacağını açıkladığını belirterek bu duruma tepki gösterdi.
 • 26 Mayıs 2015 20:06 AK Parti Grup Başkanvekili Ünal Konya'da İlçe Mitinglerine Katıldı AK Parti Grup Başkanvekili Ünal Konya'da İlçe Mitinglerine Katıldı AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, Konya’da partisinin düzenlediği Çumra ve Karapınar ilçe mitinglerine katıldı.
 • 26 Mayıs 2015 15:49 AK Parti Grup Başkanvekili Ünal Bozkır'da AK Parti Grup Başkanvekili Ünal Bozkır'da Konya’nın Bozkır ilçesinde partisinin düzenlediği mitinge katılan AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, şöyle konuştu: “Dün New York Times dedi ki, ‘NATO ve ABD, Türkiye’deki seçimlere müdahale etmelidir’ Ben size soruyorum, sizin o yüksek ferasetinize, irfanınıza, vicdanınıza soruyorum.
 • 25 Mayıs 2015 23:50 AK Parti Grup Başkanvekili Ünal Kuşadası'nda AK Parti Grup Başkanvekili Ünal Kuşadası'nda AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, Kuşadası’nda partisinin seçim çalışmalarına katıldı.
 • 13 Mayıs 2015 13:11 AK Parti Grup Başkan Vekili Mahir Ünal Açıklaması AK Parti Grup Başkan Vekili Mahir Ünal Açıklaması AK Parti Grup Başkan Vekili Mahir Ünal, seçim çalışmalarına destek olmak üzere geldiği Şırnak’ta HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’a yüklendi.
 • 13 Mayıs 2015 12:09 Ak Partili Ünal: Demirtaş'a Cici Çocuk Muamelesi Yapıyorlar Ak Partili Ünal: Demirtaş'a Cici Çocuk Muamelesi Yapıyorlar Şırnak'ın İdil İlçesi'nde seçim çalışmalarına katılan Ak Parti Grup Başkan Vekili Mahir Ünal, HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'a bazı kesimlerce cici çocuk muamelesi yapıldığını belirterek, "Bugün Selahattin Demirtaş'a bu beyaz Türkler, o kendisini bu ülkenin sahibi zannedenler, kendisini imtiyazlı görenler neden acaba cici çocuk muamelesi yapıyorlar.
 • 10 Mayıs 2015 16:48 Doğalgaz İçin Tarihi İmza Atıldı Doğalgaz İçin Tarihi İmza Atıldı Elbistan ve Afşin Bölgesini ilgilendiren, hayati öneme sahip doğalgaz projesinin sözleşmesi Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, EÜAŞ Genel Müdürü Halil Alış, BOTAŞ Genel Müdürü Mehmet Konuk ile yetkili firma VEMAK yetkililerinin katıldığı geniş katılımlı bir törenle imzalandı.
 • 26 Nisan 2015 20:20 AK Parti Grup Başkan Vekili Ünal: AK Parti Grup Başkan Vekili Ünal: "Bu Millet Zillete Teslim Olmadı, Olmayacak Da" AK Parti Gurup Başkan Vekili Mahir Ünal, seçim çalışmaları kapsamında Kahramanmaraş merkez Onikişubat ilçesinde seçim bürosunun açılışına katıldı.
 • 18 Nisan 2015 18:27 AK Parti'li Ünal: AK Parti'li Ünal: "Ak Parti CHP'ye Millet Demeyi Öğretti" AK Parti Grup Başkan Vekili Mahir Ünal, "“AK Parti CHP ve lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na millet demeyi öğretti.
 • 18 Nisan 2015 17:52 Ak Partili Ünal: Kılıçdaroğlu'na Millet Demeyi Öğrettik Ak Partili Ünal: Kılıçdaroğlu'na Millet Demeyi Öğrettik Ak Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, CHP'nin Cumhuriyet'in, MHP'nin Türkçülüğün, HDP'nin ise kendilerini Kürtlerin sahibi olduğunu zannettiğini savunarak, "Kemal Kılıçdaroğlu'na millet demeyi öğrettik. Daha çok şey öğrenecekler.
 • 27 Aralık 2014 09:20 Kuzey İlçelerinin Yatırımları Elbistan'da Masaya Yatırıldı Kuzey İlçelerinin Yatırımları Elbistan'da Masaya Yatırıldı Elbistan-Afşin-Ekinözü-Göksun ve Nurhak ilçelerinin kamu yatırımlarının görüşüldüğü toplantıların 3.sü AK Parti Grup Başkanvekili ve Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal başkanlığında gerçekleştirildi.
 • 07 Aralık 2014 17:03 AK Parti Giresun Merkez İlçe Kongresi AK Parti Giresun Merkez İlçe Kongresi AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, eski devlet anlayışının, eski Türkiye anlayışının bütün alışkanlıklarını tasfiye edip yeni Türkiye’nin kapılarını sonuna kadar açtıklarını ve 2015 seçimlerinde,sivil ve özgürlükçü Anayasa ile bunu taçlandıracaklarını söyledi.
 • 23 Kasım 2014 16:21 AK Parti'li Ünal'dan, Kılıçdaroğlu'nun MİT Eleştirisine Cevap AK Parti'li Ünal'dan, Kılıçdaroğlu'nun MİT Eleştirisine Cevap AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, Kılıçdaroğlu’nun ’MİT, CHP’yi bölmek istiyor’ sözlerine cevap vererek, “Senin içini karıştırmaya ne gerek var, senin için zaten karışık” dedi.
 • 17 Kasım 2014 17:01 AK Parti'li Ünal: Değişimin Karşısında Dinler Bile Duramaz AK Parti'li Ünal: Değişimin Karşısında Dinler Bile Duramaz AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, değişimin karşısında dinlerin bile duramayacağını savundu.
 • 18 Temmuz 2014 19:13 Ak Partili Ünal'ın Twitter Hesabı Hacklendi Ak Partili Ünal'ın Twitter Hesabı Hacklendi Ak Parti Grup Başkanvekili ve Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal'ın sosyal medya ağı Twitter'da 68 binden fazla takipçisi bulanan hesabı, Milliyetçi Hacker Grubu (Mubarhack) tarafından hacklendi.
 • 26 Haziran 2014 23:15 Ak Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal Evlendi Ak Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal Evlendi
 • 15 Nisan 2014 10:14 Ak Parti'nin A Takımı Ak Parti'nin A Takımı
 • 26 Mart 2014 23:32 Twitter'a Tedbir Amaçlı Erişimin Engellenmesi - Mahir Ünal - Twitter'a Tedbir Amaçlı Erişimin Engellenmesi - Mahir Ünal - AK Parti Grup Başkan Vekili Mahir Ünal, Twitter'a tedbir amaçlı erişimin engellenmesine ilişkin işlemin yürütmesinin durdurulması kararıyla ilgili, "Bugün, bununla ilgili de bir mahkeme karar vermiş.
 • 19 Mart 2014 20:05 Kahramanmaraş'ta 300 Yataklı Bölge Hastanesi Temel Atma Töreni Kahramanmaraş'ta 300 Yataklı Bölge Hastanesi Temel Atma Töreni AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, 100 odası tek kişilik olan ve 450 yatak kapasitesine sahip hastanenin temelini atmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, “Bugün Elbistan’da büyük bir hizmetin yaklaşık 450 yatak kapasiteli, 100 yatak tek kişilik olan ve milletimize VIP hizmet edecek olan büyük bir bölge hastanesini açıyoruz” dedi.
 • 06 Mart 2014 00:00 Ak Partili Erkoç Projelerini Açıkladı Ak Partili Erkoç Projelerini Açıkladı Tanıtım öncesi konuşan AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, şehirlerle ilgili alınan kararları vatandaşlara sorarak gerçekleştirdiklerini belirterek, 'Bizim inancımızda hatırlarsanız Allah resulü hadisi şeriflerinde buyuruyor ya 'Komşunun hakkını, hukukunu anlatırken nerdeyse Allah komşuyu komşuya mirasçı yazacaktım.' O kadar yakın görülen bir hukuku, birlikteliği, uhuvveti, muhabbeti biz yeniden inşa etmek zorundayız şehirlerimizde.
 • 04 Mart 2014 18:11 AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal Açıklaması AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal Açıklaması AK Parti Grup Başkanvekili ve Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, 17 Aralık operasyonları ve telefon dinlemeleriyle ilgili olarak, “Bu kadar dinlemişler, bu kadar takip etmişler ama ortada bir şey yok. En sonunda montaj yapmak zorunda kaldılar” dedi.
 • 26 Ocak 2014 12:59 Ünal'dan 17 Aralık Değerlendirmesi Ünal'dan 17 Aralık Değerlendirmesi AK Parti Grup Başkanvekili ve Kahramanmaraş Miletvekili Mahir Ünal, 17 Aralık süreciyle ilgili olarak, “Burası aşiret devleti mi? Bir savcı bir ülkenin kaderiyle, bir savcı bir ülkenin geleceğiyle, bir savcı bir ülkenin adeta tarihiyle uğraşabiliyor” dedi.
 • 05 Ekim 2013 00:27 AK Parti Grup Başkanvekili Ünal Langırt Oynayıp Stress Attı AK Parti Grup Başkanvekili Ünal Langırt Oynayıp Stress Attı AK Parti Grup Başkan Vekili Mahir Ünal, yoğun geçen Suriye tezkeresinin ardından memleketi Kahramanmaraş'ta bilardo ve langırt oynayarak stres attı.
 • 04 Ekim 2013 15:13 Suriye Tezkeresinin TBMM'de Kabul Edilmesi Suriye Tezkeresinin TBMM'de Kabul Edilmesi AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, "Biz bölgede savaş istemiyoruz, biz bölgede katliamda istemiyoruz."
 • 27 Temmuz 2013 18:25 AK Parti Grup Başkan Vekili Ünal: AK Parti Grup Başkan Vekili Ünal: "Elbistan ile Afşin Arasına Kampüs Yapacağız" AK Parti Grup Başkanvekili ve Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, Kahramanmaraş'ın büyükşehir statüsüne kavuşması ile birlikte ikinci bir üniversiteyi hak ettiğini ifade ederek, Elbistan ile Afşin arasına 10 bin öğrenci kapasiteli bir kampüs...
 • 15 Haziran 2013 22:42 Somuncu Baba Külliyesi Açıldı Somuncu Baba Külliyesi Açıldı Malatya'nın Darende ilçesinde bakım-onarım çalışmaları tamamlanan ve içerisine yeni bir cami inşa edilen Somuncu Baba Külliyesi, Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici ve AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal'ın...