Mahkumiyeti biten adam, cezaevinde çalışan sevgilisinin küçük kızını boğarak öldürdü - Son Dakika

Mahkumiyeti biten adam, cezaevinde çalışan sevgilisinin küçük kızını boğarak öldürdü

11.02.2021 10:51

Rusya'da yaşayan 40 yaşındaki kadın, çalıştığı cezaevinde hapis yatan adamın serbest kalmasıyla ilişki yaşamaya başladı. Cinsel amaçlı bir cinayetten dolayı hapis yatan adamın, yeni sevgilisinin 13 yaşındaki kızını boğarak öldürdüğü ortaya çıktı.

1
Rusya'da bir cezaevinde çalışan 40 yaşındaki Warder Ekaterina Sholokhova, cinayetten dolayı 11 yıl hapis yatıp serbest kalan 33 yaşındaki Nikita Silnov'u hayata geri kazandırmak amacıyla ilişki yaşadı.
2
40 yaşındaki kadın, doktor randevusuna giderken 13 yaşındaki kızı Viktoria Kravtsova'yı göz kulak olması için sevgilisi Nikita'ya emanet etti.
3
Annesini arayıp köpeğini yürüyüşe çıkaracağını söyleyen küçük kız, daha sonra annesinin kendisini birkaç kez aramasına rağmen cevap vermedi.
4
Kızına ulaşamayan Warder, hemen sevgilisini aradı fakat ona da ulaşamadı. Annenin ihbarı üzerine eve gelen polis ekipleri, kapıyı kırarak eve girdi ve Viktoria'nın cansız bedeni ile karşılaştı.
5
Viktoria'yı bir fular yardımıyla boğarak öldüren katil adam, sevgilisinin kredi kartını, bilgisayarını ve kürkünü alarak evden kaçtı.
6
Yaşanılan durum sonrası kayıplara karışan adam, güvenlik güçleri tarafından her yerde aranıyor. Ayrıca polis ekipleri, Nikita'nın küçük kızı öldürmeden önce istismar edip etmediğini araştırıyor.
7
8
9
10
11

Son Dakika Mahkumiyeti biten adam, cezaevinde çalışan sevgilisinin küçük kızını boğarak öldürdü - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

65 yaşında ikiz bebek doğuran kadının çocuklarını elinden aldılar Komşularının taciz mesajı ekmeğine yağ sürdü! Çıplak fotoğraf krizi sonrası milyoner oldu Sahada başka Instagram'da başka! Ateşli hakem son yaptığıyla hayranlarının aklını başından aldı Kolombiya'nın Kim Kardashian'ı, takıntılı hayranları yüzünden yedi kez ev değiştirdi Su içmek için nehir kenarına geldi! Muhtemel sonu bekleyen fotoğrafçı olanlar karşısında dondu kaldı