Mahkumla İlişkiye Giren Kadın Gardiyandan Şoke Eden Hareket! Ülkeyi Karıştırdı - Son Dakika

Mahkumla İlişkiye Giren Kadın Gardiyandan Şoke Eden Hareket! Ülkeyi Karıştırdı

09.10.2018 13:45

İngiltere'de 24 yaşındaki kadın gardiyan, bir mahkumla birliktelik yaşadı. 31 yaşındaki Jamie Bunting'in hapisten salıverildiği gün gardiyan istifa etti.

1
İngiltere'nin Batı Lothian bölgesindeki Addiewell hapishanesi genç gardiyanla tekrar ülkenin gündemine düştü.
2
24 yaşındaki İngiliz kadın, uzun yıllardır gardiyanlık yapıyordu.
3
Genç kadının ülke gündeminde bu denli tartışılmasının nedeni ise olukça ilginç. Kristi Davidson, gardiyanlık yaptığı hapishanede bir tutukluyla ilişki yaşamaya başladı.
4
Tutuklu adam 31 yaşındaki Jamie Bunting'di.
5
Bunting'in hapisten salıverildiği gün 24 yaşındaki gardiyan da işinden istifa etti. Çiftin ilk işi birlikte tatile çıkmak oldu. Tatil fotoğrafları sosyal medyada olay yaratan çiftin her anı İngilizler tarafından takip ediliyor.
6

YORUMLAR (15)
  • dadaş: hani aç olursun önüne ne koysalar kuzu eti yerine gecerya gardiyanda o zaaaf zamanına denk gelmiş her halde ana mahkum oldukça sanşlıymış Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • ANONİM: SİZ NE KADAR GÖRMEMİŞ SIĞ İNSANLARSINIZ YA 5 KİLO BOYA KUTUSUNA GİRİP ÇIKMIŞ KADINA GÜZEL GÜZEL DERSİNİZ BU KADAR CAHİLSİNİZ İŞTE HEPİNİZ O GÜZEL DEDİĞİNİZİN GÖZLERİ LENS DUDAKLARI SİLİKON NEYİN KAFASINI YAŞIYORSUNUZ . TÜRK KADINLARINA ASLA LAF SÖYLEYEMEZSİNİZ ÇİRKİN KADIN YOKTUR BAKIMSIZ KADIN VARDIR BU SÖZÜN SONUNA KADAR GİDERİM GÜZELLİK UZMANIYIM VE NİCE ÇİRKİN DENİLEN KADINLARI TANINMIYACAK MÜKEMMEL HALLERE GETİRDİK . O YÜZDEN KİMSE KALIP BOŞ BOŞ KONUŞMASIN SAYGILARIMLA... Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Mahkumla İlişkiye Giren Kadın Gardiyandan Şoke Eden Hareket! Ülkeyi Karıştırdı - Son Dakika


Advertisement